Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Płatki na wietrze

Virginia C. Andrews

Płatki na wietrze

6.8

(4884 ocen) wspólnie z

39,99

 

Druga księga sagi rodziny Dollangangerów. Dalsze losy rodzeństwa latami więzionego na poddaszu.

Carrie, Chris i Cathy trafiają pod opiekę doktora Sheffielda. Niestety, trauma która została po koszmarze nie pozwala im normalnie funkcjonować. Cathy wie, że aby uwolnić się od przeszłości, należy zrobić tylko jedno – zemścić się na matce i babce, które latami fundowały im cierpienie i budziły strach. Zemścić się raz na zawsze…

Opowieść o rodzinnym sekrecie, trudach początków dorosłości i poszukiwaniu miłości. A wszystko to wplecione w powieść psychologiczną z elementami thrillera.

Prószyński i S-ka
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-19

Liczba stron: 520

Prószyński i S-ka

Format: 12.5x18.7cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Tłumaczenie: Jarosław Foppke

Audiobook książki

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Hania Lach

Bardzo dobra

Bardzo dobra kontynuacja. Zawsze w takich sytuacjach boję się, że autor nie podoła i druga część okaże się wielką klapą. W tym przypadku na szczęście tak nie było. Autora poruszyła bardzo wiele wątków - od zemsty, przez historie miłosne po niełatwe relacje Cathy i Chrisa. Wszystkie wątki się jednak łączą, pojawiają się nawiązania do części pierwszej. Warto zatem najpierw przeczytać „Kwiaty na poddaszu".
Wiola

Druga część

Druga część „Kwiatów na poddaszu", które mnie osobiście zachwyciły. Po kontynuację sięgam z obawą, ale i pozytywnym podnieceniem. Co będzie dalej? Jak potoczyło się życie dzieci? Czy autorka utrzyma poziom? Nie zwlekam, zabieram się za czytanie!
Amanda

Wysoki poziom!

Jeśli chcecie zabrać się za czytanie „Płatków na wietrze" bądźcie świadomi, że nie uda wam się odłożyć jej dopóki nie skończycie czytać. Wciąga, nie pozwala się oderwać i porywa podobnie jak część pierwsza. Jestem pełna podziwu dla autorki - trzyma poziom!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...