Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Playlista / W amoku / Prezent Pakiet

Sebastian Fitzek

Playlista / W amoku / Prezent Pakiet

53,11

 

3 bestsellerowe thrillery mistrza psychologicznej gry, którego książki sprzedano w ponad 13 milionach – teraz w pakiecie!

„Playlista”
Muzyka to jej życie. Ile jeszcze będzie trwało… Zadecyduje 15 piosenek.
Miesiąc temu piętnastoletnia Feline Jagow zniknęła bez śladu w drodze do szkoły. Wynajęty przez jej matkę prywatny detektyw, Alexander Zorbach, natrafia w Internecie na serwis muzyczny, w którym Feline słuchała swoich ulubionych piosenek.
Zorbach zauważa, że kilka dni wcześniej playlista została zmieniona. Czy wybierając te piosenki, Feline przesłała ukrytą wskazówkę, gdzie jest i jak można ją uratować?
Zorbach gorączkowo próbuje rozwiązać zagadkę playlisty. Nie spodziewa się, że poszukiwania Feline zaprowadzą go w przerażający koszmar z przeszłości. Rozpoczyna się bezlitosny wyścig z czasem, w którym szanse na przeżycie każdego z uczestników są bliskie zeru.

„W amoku”
Uważaj, kiedy odbierasz telefon! Od tego, co powiesz, zależy czyjeś życie...
Ten dzień ma być dla niej ostatni. Renomowana policyjna negocjatorka Ira Samin bardzo starannie przygotowała swoje samobójstwo. Za bardzo ciąży jej na sumieniu śmierć najstarszej córki. Niespodziewanie tego właśnie dnia zostaje powołana do zespołu zajmującego się brutalnym porwaniem zakładników w studiu popularnej rozgłośni radiowej. Porywacz-psychopata prowadzi stamtąd przerażającą grę: w audycji na żywo co godzinę dzwoni do losowo wybranej osoby. Jeśli odbierając telefon wypowie ona ustalone przez niego i podane do ogólnej wiadomości hasło, jeden zakładnik zostanie zwolniony. Jeśli nie, jeden zakładnik zostanie zastrzelony.
Mężczyzna grozi, że będzie prowadził swoją grę dopóty, dopóki policja nie przyprowadzi do studia jego narzeczonej. Wszystko jednak wskazuje, że jego narzeczona od kilku miesięcy... nie żyje. Ira Samin rozpoczyna mordercze negocjacje, którym przysłuchują się miliony ludzi w całym kraju, ponieważ porywacz transmituje ten makabryczny show na żywo.

„Prezent”
Światowy bestseller mistrza thrillera psychologicznego z bohaterem, jakiego jeszcze nie było!
Milan Berg stoi na światłach, kiedy nagle obok niego zatrzymuje się samochód. Na tylnym siedzeniu przerażona dziewczynka rozpaczliwie przyciska do szyby zapisaną kartkę. Wołanie o pomoc? Milan nie może jej odczytać, bo… nie umie czytać.
Rzuca się w pościg rowerem, ale z samochodu wysiada normalna rodzina… Przeczucie mówi mu jednak, że dziewczynka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie… Musi ją odszukać.
Otrzymuje zaskakujący prezent. Potem będą następne… I ofiary.
Milan rozpoczyna rozpaczliwą i szaleńczą podróż, która prowadzi go w głąb własnej przeszłości. Na końcu dowie się, że prawda bywa tak przerażająca, że nie da się z nią dalej żyć. A niewiedza jest największym prezentem na ziemi. Zwyczajny człowiek postawiony wobec NIEWYOBRAŻALNEGO: musi wytropić mordercę i uratować życie dziecka... Tyle, że nie umie czytać ani pisać…

Amber
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-241-5977-2

Liczba stron: 1000

Format: 13.3x20.3cm

Cena detaliczna: 99,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...