Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Poczekajka

Katarzyna Michalak

Poczekajka

33,59

 

URZEKAJĄCA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI, MAGII I SILE MARZEŃ

Patrycja, młoda i urocza doktor weterynarii, ma dwie pasje: jedną jest niesienie pomocy wszystkim stworzeniom dużym i małym, drugą zaś… magia, która wypełnia maleńką, wynajmowaną kawalerkę i pozwala zapomnieć o samotności. Tak, tak, bo Patrycja marzy o Miłości, takiej przez duże M, ale gdzie taką znaleźć?

BĄDŹ WIERNA, IDŹ
Patrycja wyrusza w pogoń za marzeniem, nie wiedząc, co ją czeka podczas tej przygody, kogo spotka w cichej, spokojnej wsi zwanej Poczekajką, kto okaże się jej przyjacielem, a kto wrogiem, i jaką cenę przyjdzie jej zapłacić na końcu drogi…

PO BURZY ZAWSZE WYCHODZI SŁOŃCE
„Poczekajka”, pierwszy tom Trylogii Słonecznej, do której należą też „Zachcianek” i „Zmyślona”, powraca w nowej, słonecznej odsłonie, by nadal dawać wiarę w to, że marzenia się spełniają, a po najczarniejszej nawet nocy wstaje nowy, pełen nadziei dzień.



CZYTELNICZKI O „POCZEKAJCE”

„Opowieść o romantycznej, pozytywnie zakręconej pani doktor wzrusza, rozśmiesza, ale i inspiruje! Musicie przeczytać tę przepiękną historię! Od niej zaczęła się moja przygoda z książkami Katarzyny Michalak i trwa do dziś!”
Bookstagram Moniki

„Perypetie Patrycji w ogrodzie zoologicznym z jej egzotycznymi pacjentami są perełkami tej opowieści. Śmiałam się w głos! Uwielbiam humor Katarzyny Michalak. To powieść dla każdej z nas!”
Justyna3101

„Polecam! Polecam! Polecam! Jestem zachwycona, nie mogę przestać się uśmiechać! Szukasz pozytywnych emocji? Znajdziesz ich tutaj pod dostatkiem!”
Ja-Kinga

Znak JednymSłowem
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-9362-5

Liczba stron: 384

Znak JednymSłowem

Format: 144x205mm

Cena detaliczna: 47,99 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...