Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Poczuj Potęgę Miłości

Francine Rivers

Poczuj Potęgę Miłości

39,90

 

„Małżeństwo bez miłości to sprzeczność sama w sobie”. – William Barclay, teolog szkocki

Wybierz się w podróż do serca „Potęgi miłości” za pomocą tego wyjątkowego studium biblijnego. Na kartach ukochanej przez czytelników powieści „Potęga miłości” została przedstawiona porywająca historia miłości Michała i Angel. Jest ona dowodem na to, że Bóg ma moc wybawić nawet tych najbardziej zagubionych. Niniejsze sześciotygodniowe studium jest zaproszeniem do zagłębienia się zarówno w ponadczasowe przesłanie bestsellerowej powieści, jak i w biblijną historię stanowiącą kanwę jej fabuły.

Każdy tydzień rozważań zawiera:
•Osobiste refleksje Francine Rivers o pracy nad „Potęgą miłości” i mocy Bożego Słowa.
•Fragmenty kluczowych scen powieści ilustrujące nieustającą Bożą miłość do człowieka.
•Studium biblijne, które kreatywnie łącząc fabułę „Potęgi miłości” i Pismo Święte, daje świeże spojrzenie na wiele tematów.
•Pytania skłaniające do głębokiej refleksji, dzięki którym bardziej doświadczysz Boga.
•Studium biblijne sprawdzi się zarówno w pracy indywidualnej, jak i w grupach dyskusyjnych.

Autorka bestselerów „New York Timesa” Francine Rivers po raz kolejny zdobywa uznanie środowiska i serca czytelników na całym świecie. Jej książki, m.in. „Potęga miłości”, „Potęga marzeń” czy „Arcydzieło”, przetłumaczono już na ponad30 języków.

Angela Hunt, doktor teologii, autorka bestsellerów „New York Timesa”, opublikowała prawie 150 prac dla dorosłych i dzieci, obejmujących zarówno fikcję literacką, jak i literaturę faktu.

Szaron
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-824-7005-5

Tytuł oryginalny: Redeeming Love: The Companion Study

Liczba stron: 248

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...