Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pod włos czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera?

Schmidt Tomasz

Pod włos czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera?

5.6

(16 ocen) wspólnie z

49,90

 

Ta książka pomoże ci zrozumieć kilka uniwersalnych prawd o twoim wyglądzie. To drogowskaz dla tych, którzy w dzisiejszym, zabieganym świecie, bombardującym nas nieustannie wzorcami urody z okładek kolorowych pism i czerwonych dywanów Hollywoodu, nie dają się zwariować. Dla tych, którzy chcą odnaleźć piękno w sobie i w swoim życiu.

Z tej książki dowiesz się:
- Gdzie nie kupować farb do koloryzacji?
- Czy długie włosy na pewno czynią kobietę bardziej atrakcyjną?
- Skąd wziął się trend na „natural look” i dlaczego naszą czułość wywołuje twarz dziecka?

TOMASZ SCHMIDT – znany i ceniony fryzjer z wieloletnim doświadczeniem. Popularność zdobył dzięki programowi „Ostre cięcie”. Nazywany wirtuozem barw. Z wirtuozerią poprowadzi cię również krętą drogą do odkrycia drzemiącego w tobie piękna oraz odpowie na wszystkie frapujące pytania, łącznie z tym, ile miał w życiu operacji plastycznych!
Wraz z nim zaproszeni do projektu goście:
ANDRZEJ WIERZBICKI – charyzmatyczny współprowadzący „Ostre cięcie”, jest współwłaścicielem sieci salonów fryzjerskich w Polsce i Europie oraz twarzą marki profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji „Wierzbicki&Schmidt”.
SYLWIA BOMBA – profesjonalna fotografka, znana telewidzom z programu „Gogglebox”.
EWA MROZOWSKA – uznana make-up artist, współpracująca m.in. z magazynem CKM.

Czwarta Strona
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-797-6885-1

Liczba stron: 256

Format: 165x240mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...