Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Podróż do pełni życia

Ewelina Zabłocka

Podróż do pełni życia

35,23

 

Podróż do pełni życia to otwarta i szczera opowieść młodej kobiety, która po pokonaniu wyboistej drogi wybiera pełnię życia. Dzieli się lekcjami, które otrzymała, będąc joginką, podróżniczką z plecakiem, partnerką wymarzonego partnera, stewardessą łapiącą świat, studentką-imprezowiczką, naćpaną nastolatką, niedoszłą samobójczynią, dzieckiem z rozbitej rodziny, kobietą spełnioną w życiu, miłości i karierze I nareszcie, po tej wyboistej drodze, sobą. Czym jest joga w codziennym życiu? Jak ayurveda pomaga w znalezieniu równowagi w zdrowiu fizycznym, emocjonalnym i mentalnym? Jak to jest, gdy nie masz stałego adresu i cały świat jest Twoim miejscem zamieszkania? Jak budować wartościowe związki? Jak pracować, robiąc to, co kochasz i w co wierzysz całym sercem? Jak świadomie prowadzić los w upragnionym kierunku? To książka dla poszukiwaczy spełnienia, równowagi, wolności oraz swojej pełni życia.
Ewelina Zabłocka (urodzona w 1991 roku w Zielonej Górze) jest nauczycielką jogi i medytacji, coachem zrównoważonego stylu życia i podróżniczką, która dotychczas odwiedziła ponad 60 krajów. Auorka kursów dla miłośników jogi, alternatywnych metod leczenia oraz dla tych, którzy poszukują życiowej równowagi. Mieszkała w Polsce, we Włoszech, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Indiach i na Bali - zbierając cenne doświadczenia. Jej podejście holistyczne łączy pracę z ciałem, umysłem i duchem. Wierzy, że otwartość serca i umysłu jest drogą do wolności i życiowego spełnienia.

Sorus
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-671-3935-9

Liczba stron: 264

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 60,00 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...