Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Poemat letniej tęsknoty

Joanna Balicka

Poemat letniej tęsknoty

7.9

(519 ocen) wspólnie z

33,47

 

Książka  Joanny Balickiej "Poemat letniej tęsknoty"





Autorka bestsellerowej powieści Co wyszeptał nam deszcz!



Poruszająca historia córki bohaterów Kontraktu!



Życie nie bywa łaskawe. Wyzwania, które rzuca, popychają ludzi do czynów wymagających decyzji: „być albo nie być”. 



Tristan Harmon, by przeżyć, musiał nauczyć się kraść. Jednak jedno zlecenie doszczętnie niszczy jego nastoletnie życie. Chłopak zostaje przyłapany na przestępstwie i tym samym zamienia przyczepę, w której dotychczas mieszkał, na celę w zakładzie karnym. 



W nowych realiach namiastkę normalności przynosi mu możliwość pracy poza murami więzienia w akademickiej bibliotece. Wszystko zmienia się w chwili, w której nawiązuje kontakt wzrokowy z dziewczyną o zapadającym w pamięć spojrzeniu.



Siedemnastoletnia Vaiana Laurent wiedzie bajkowe życie: ma kochających rodziców, grupę wiernych przyjaciół i spore ambicje dotyczące przyszłości. Jednak jej romantyczna dusza poszukuje czegoś więcej, przez co dziewczyna czuje się nieszczęśliwa.



Między Tristanem a Vaianą rodzi się więź. Trudno jest im walczyć z uczuciem, a jeszcze trudniej podejmować decyzje, gdy bliscy nastolatki sprzeciwiają się tej miłości.



Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.   

NieZwykłe
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8362-251-4

Liczba stron: 550

NieZwykłe

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 54,90 zł

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...