Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Póki starczy nam książąt

Tessa Dare

Póki starczy nam książąt

6.7

(224 ocen) wspólnie z

39,80

 

"Cóż za piękny romans w tym pięknym romansie!" Julia Quinn

Romans w serii Spindle Cove

Spindle Cove to nadmorska malownicza miejscowość, gdzie młode damy chronią się przed salonowym życiem z im tylko znanych, tajemniczych powodów…

Griffin York, książę Halford, nie ma zamiaru żenić się w tym roku – ani w żadnym innym, ale jego podstępna matka zabiera go do Spindle Cove, by wybrał sobie żonę spośród mieszkających tam dam. Griff postanawia dać jej nauczkę, która na zawsze położy kres dyskusjom o małżeństwie. Wybiera służącą...

Pauline Simms ciężko pracuje i nigdy nie śniła o księciu z bajki. Jej marzenie to otworzyć księgarnię. A arogancki, nieprzyzwoicie przystojny książę proponuje jej fortunę za tydzień pracy. Obowiązki są proste: Pauline ma zostać podopieczną jego matki, która będzie ją uczyć książęcych manier... i ponieść sromotną klęskę.

Tylko że po przyjeździe do Londynu okazuje się, że nie ma mowy o klęsce. Pauline jest inteligentna i czarująca. Budzi pożądanie księcia i potrafi rozjaśnić mrok jego duszy.

Być może londyńska socjeta zaakceptuje służącą w roli księżnej. Ale czy księciu uda się przekonać Pauline, by oddała mu serce?

TESSA DARE to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych autorek romansów historycznych. Jej pełne wdzięku i humoru, inteligentne, seksowne powieści podbijają serca czytelniczek w 20 krajach. W USA są zawsze na szczycie list bestsellerów. Otrzymują najbardziej prestiżowe nagrody gatunku: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara) i nagrody czytelniczek „Romantic Times”.

Amber
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-241-7382-2

Tytuł oryginalny: Any Duchess Will Do

Liczba stron: 318

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...