Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pomysł na dom. Poradnik projektowania

Katarzyna Bobocińska-Czerwińska

Pomysł na dom. Poradnik projektowania

55,39

 

Jak krok po kroku zaprojektować wnętrze! Planujesz remont lub właśnie kupiłeś mieszkanie albo dom? Chciałbyś samodzielnie zaprojektować własne wnętrze, ale nie wiesz, jak to zrobić? Boisz się, że popełnisz błędy, które ciężko będzie odwrócić? Martwisz się, że wydasz pieniądze na meble i sprzęty, które nie tylko nie będą do siebie pasować, ale również okażą się bezużyteczne? Ta książka powstała z myślą o tobie! Autorka poprowadzi cię przez wszystkie etapy projektowania domu/mieszkania. Dowiesz się między innymi: Od czego zacząć, jak stworzyć kosztorys i układ funkcjonalny? Jak dobierać kolory i dodatki oraz czym charakteryzują się najpopularniejsze style wnętrzarskie? Jakimi zasadami się kierować, wybierając oświetlenie do poszczególnych pomieszczeń? Jak wystylizować domową biblioteczkę czy wybrać odpowiedni stół do jadalni? Jakie są sposoby, aby optycznie powiększyć łazienkę czy efektywnie wykorzystać przestrzeń w przedpokoju? Katarzyna Bobocińska-Czerwińska jest autorką jednego z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w polskim Internecie – conchitahome.pl. Już od 13 lat pokazuje, jak zaprojektować i udekorować dowolne wnętrze – od małego mieszkanka w bloku po duży dom. Jej wyobraźnia nie zna granic… A to właśnie ona jest w tym wszystkim najważniejsza! Poznaj niezbędne narzędzia, proste instrukcje i porady, dzięki którym stworzysz dom, o jakim marzysz!

Pascal
Oprawa twarda

ISBN: 9788383173399

Liczba stron: 432

Format: 16.2x23.0cm

Cena detaliczna: 99,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...