Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pomyśl tylko życzenie Tom 2 Oliwier i tropiki

Ewa Zienkiewicz

Pomyśl tylko życzenie Tom 2 Oliwier i tropiki

5.0

(2 oceny) wspólnie z

19,28

 

Ciąg dalszy mentalnych podróży znanej nam z pierwszego tomu Anki Rawickiej.

Od czasu ostatnich podróży minęły ponad dwa lata i sporo zmieniło się w życiu nastolatki. W jej szkole pojawia się nowy uczeń – tajemniczy, intrygujący i świetnie zbudowany Oliwier. Anka stawia sobie za cel nawiązać bliższą znajomość z przybyszem. Jednak czy dziewczyna zdobędzie zainteresowanie niebieskookiego przystojniaka?

Bogata w doświadczenia z poprzednich wędrówek, wciela się w nowe postacie, poznaje ich życie, stawia czoła ich rozterkom i bierze udział w odkrywaniu licznych tajemnic rodzinnych, jednocześnie odwiedzając kolejne miejsca – tym razem bardziej egzotyczne - Afrykę, Malediwy i Meksyk.

Autorka kolejny raz zabiera nas w świat mentalnych podróży Ani Rawickiej. Zapewniam, że i tym razem niesamowite przygody bohaterki pochłoną Was bez reszty. Serdecznie polecam!

Sylwia Stawska
kobiecerecenzje365.blogspot.com

Ewa Zienkiewicz jest z wykształcenia architektem, a z zamiłowania pisarką. W swoich książkach nawiązuje do własnych doświadczeń w zawodzie nauczycielki, urzędniczki, projektantki, a także do podróży po krajach Afryki, Azji i Ameryki Południowej.

Novae Res
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-808-3243-5

Liczba stron: 284

Format: 120x195mm

Cena detaliczna: 29,00 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...