Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Porada da radę

Jakub Porada

Porada da radę

6.8

(106 ocen) wspólnie z

44,90

 

Urlop możesz mieć co tydzień, a Europa jest tańsza, niż ci się wydaje.
Nadchodzi weekend i nie wiesz, dokąd pojechać? Boisz się korków na polskich drogach, kolejek po gofra nad morzem, lub przepychanek po oscypka w górach?

Uwolnij wyobraźnię, obudź marzenia i ruszaj!

Wybierz się w sobotę do magicznego Budapesztu, w którym zjesz lokalne smakołyki za 15 złotych!
W niedzielę leć do majestatycznego Rzymu za jedyne kilkadziesiąt złotych!
Zwiedź za darmo Pałac Branickich w Białymstoku, a jeśli nadal będzie ci brakowało kulturalnych doznań, wybierz się do British Museum i nie płać za bilety wstępu!
Znudzony zwiedzaniem? Śmiało udaj się na zakupy do Mediolanu w cenie połączenia PKP do Radomia.

Cały świat za naprawdę niewielkie pieniądze. Udowadniam to co w ,,Dzień Dobry TVN’’, prezentując cykl o tanich podróżach. Ty też możesz iść/lecieć tą drogą bo trzymasz w rękach pełną instrukcję, która krok po kroku pomoże Ci co tydzień zorganizować wycieczkę Twojego życia!
W tej książce znajdziesz nie tylko opisy tras i adresy miejsc, które warte są zobaczenia, ale także samouczek, jak kupować tanie bilety na samolot, pociąg i autobus i gdzie ich szukać, jak znaleźć nocleg w dobrej cenie i gdzie jeść, żeby się najeść.
Jeśli ja dałem radę, to Ty też możesz.
Jakub Porada

O autorze:
JAKUB PORADA, dziennikarz TVN i prowadzący Express w TTV. Również miłośnik ekspresowych podróż, który określenie - zalatany – traktuje dosłownie. Rusza na wyprawę co kilkanaście dni i udowadnia, że świat jest dostępny dla każdego, a Polska to drogi kraj. Autor powieści Chłopaki w sofixach (2011)

Pascal
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-764-2303-6

Liczba stron: 368

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...