Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Post przerywany dla kobiet. Jak zrównoważyć poziom hormonów, aby trwale schudnąć, obniżyć poziom stresu i zoptymalizować stan zdrowia

Post przerywany dla kobiet. Jak zrównoważyć poziom hormonów, aby trwale schudnąć, obniżyć poziom stresu i zoptymalizować stan zdrowia

6.0

(1 ocena) wspólnie z

27,33

 

Schudnij zdrowo i skutecznie. Zastosuj post przerywany i obserwuj, jak twoje życie zmienia się na lepsze

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego jedne diety działają, a inne nie? Bezskutecznie próbowałaś uregulować hormony, zrzucić zbędne kilogramy albo po prostu lepiej poczuć się w swoim ciele? Jeśli tak „Post przerywany dla kobiet” jest dla ciebie! Jeśli zmagasz się z cukrzycą typu 2, insulinoopornością czy chorobami tarczycy, to z pewnością odczuwasz zaburzenia metabolizmu czy wahania wagi. Megan Ramos, którą w młodości spotkały podobne zaburzenia, ma prosty sposób na kłopoty z utrzymaniem masy ciała i opanowaniem zmęczenia i stresu – post przerywany opracowany z myślą o kobietach.

Ta wypełniona po brzegi wiedzą i praktycznymi wskazówkami książka to coś znacznie więcej niż kolejny poradnik. To kompendium wiedzy, dzięki któremu zrozumiesz, jak działają hormony, czego potrzebuje twój organizm i jak za sprawą diety okienkowej możesz odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.

Zapomnij o ciągłym liczeniu kalorii i odmawianiu sobie ulubionych potraw. Z postem przerywanym możesz osiągnąć swoje cele bez wyrzeczeń i stresu. Dzięki praktycznym wskazówkom, planom posiłków oraz strategiom dostosowanym specjalnie dla kobiet, ta książka stanie się twoim niezawodnym przewodnikiem w podróży ku zdrowszemu i bardziej zbalansowanemu życiu.

Jesteś gotowa zmienić swoje życie? Włącz post przerywany do swojej codziennej rutyny i przywitaj nową, zdrowszą i szczęśliwszą wersję siebie!

Kobiece
Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8371-190-4

Cena detaliczna: 47,90 zł

Tłumaczenie: Bartłomiej Kotarski

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...