Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Potęga pozytywnego myślenia Przesłania na każdy dzień

Emmet Fox

Potęga pozytywnego myślenia Przesłania na każdy dzień

5.8

(4 oceny) wspólnie z

44,40

 

Emmet Fox jest jednym z najbardziej wpływowych przywódców duchowych XX wieku i pionierem Ruchu Nowej Myśli. Jego śmiały i dynamiczny przekaz odnośnie tego w jaki sposób myśli kształtują naszą rzeczywistość, zmienił życie milionów ludzi na całym świecie i wpłynął na wielu autorów bestsellerów poświęconych duchowości takich jak: Wayne Dyer, Esther Hicks i Louise Hay. Zaakceptowali oni i wykorzystywali jego idee pozytywnego myślenia w swoim życiu i twórczości. Teraz i Ty możesz czerpać wprost z dorobku mistrza.
Ta kolekcja 365 medytacji na każdy dzień stanowi esencję nauk autora międzynarodowego hitu „Kazanie na górze”. żda z nich jest przesłaniem utwierdzającym w przekonaniu, że myśli kształtują naszą rzeczywistość. Pomogą Ci one odzyskać siły niezbędne do przezwyciężenia smutku, frustracji i stawienia czoła wyzwaniom codzienności. Dodadzą energii w działaniu i rozwagi w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Zainspirują Cię i sprawią, że na nowo odkryjesz i poznasz siebie. Pobudzą do działania i pokierują Tobą tak, abyś mógł spełnić wszystkie swoje marzenia. Te głębokie myśli przywrócą równowagę w Twoim życiu. Sam staniesz się inspiracją i natchnieniem dla otaczających Cię osób.
Przenikliwe spostrzeżenia zaprezentowane w tej książce przemawiają z taką samą świeżością do ludzi współczesnych i ich potrzeb, jak przemawiały za czasów, gdy Fox po raz pierwszy spisał je na papierze.
Obierz kurs na lepsze jutro.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7762-0

Liczba stron: 424

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 44,40 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...