Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Potęga teraźniejszości

Eckhart Tolle

Potęga teraźniejszości

7.5

(2635 ocen) wspólnie z

21,45

 

„Potęga teraźniejszości” Eckharta Tolle’a to droga ku oświeceniu, skierowana do tych, którzy pragną zmienić coś w swoim życiu, podnieść jego standard i cieszyć się chwilą. Niekiedy potrzebujemy przewodnika, który nam w tym pomoże. Książka inspirowana jest filozofią mistrzów aikido. Droga ta wymaga koncentracji i wkroczenia w sferę życia, w której nie ma miejsca na problemy i nadmierne analizowanie.

Obecny świat narzuca nam wysokie tempo życia. Jest to jednoznaczne z poczuciem stresu i licznymi przypadkami depresji. Tak nie musi być! Autor prezentuje swoją wiedzę i uczy nas jak żyć szczęśliwie i w zgodzie z samym sobą. Jak się okazuje, osiągnięcie spokoju duchowego nie musi być rzeczą trudną. Pozbądźmy się złych schematów myślenia, które pogłębiają nasze lęki i problemy!

Książka ta to poruszająca, mądra i inspirująca do działania lektura. Autor niejednokrotnie został doceniany za swoją twórczość. Uznawany jest za jednego z najbardziej wpływowych pisarzy książek o duchowości. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie tak, aby czytelnikowi przekazywać najważniejsze informacje, które mogą pomóc w poprawieniu jakości jego życia.

Galaktyka
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-757-9137-2

Tytuł oryginalny: The Power of Now - A Guide to Spiritual Enlightenment

Liczba stron: 256

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Fragment książki - audiobook

Zajrzyj do środka

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Anna.

Potęga teraźniejszości

Znalazłam się tutaj, ponieważ od lat zmagam się z depresją. Szukam książki, która natchnie mnie do życia i na zawsze postawi na nogi. Chcę śmiało stąpać po ziemi. Wiem, że jestem silna i mogę to zrobić, ale czasem brakuje pomysłów na to jak to zrobić. Z pomocą przychodzi "Potęga teraźniejszości". Książka, z której naprawdę można wyciągnąć wiele fajnych spostrzeżeń, które mogą pomóc nam w radzeniu sobie z okrutną rzeczywistością. Nie należy ona do łatwych książek, ale w życiu niewiele rzeczy przychodzi łatwo. Jeśli chcemy się zmienić lub zmienić coś w swoim życiu- nie czekajmy, bierzmy z życia pełnymi garściami, a wszystko może się poprawić! Książkę dodaję do listy tych, które pomogły mi podnieść się po trudnym czasie. Bardzo gorąco polecam, dbajcie o siebie :)
Dawid Okulas

Polecam

Nic w niej nie brakuje. Jest taka jaka powinna być. Wprowadzanie zmian w życiu nie jest proste, ale z taką lekturą jest na pewno łatwiejsze. Z czystym sumieniem ksiązkę polecam!
Jerzy Jaworski

Potęga nas samych!

Wow! Cóż to była za lektura! 

Dawno żadna z książek tak dobrze na mnie nie wpłynęła. Zachwycam się nią wewnętrznie. Moja dusza czuje się oczyszczona. Często pracuję nad sobą, staram się każdego dnia być lepszym dla innych, ale stop! dla siebie też musimy znaleźć czas, popracować by samemu czuć się ze sobą dobrze. Moze mieć to naprawdę ogromny wpływ na nasze całe życie. 

Serdecznie polecam i zachęcam do pracy nad samym sobą.  

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...