Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Potwory z ciemności Tom 2 Kwintesencja Q Potwory z ciemności. Tom 2

Pepper Winters

Potwory z ciemności Tom 2 Kwintesencja Q Potwory z ciemności. Tom 2

7.6

(506 ocen) wspólnie z

23,91

 

Mroczna kontynuacja grzesznej serii Potwory z ciemności!
Q uważa się za potwora, a demony Tess potęgują jego własne. Każdego dnia walczy o to, aby nie stać się takim potworem, jakim był jego ojciec.
Kiedy kobieta wraca do jego życia, jest gotowy dla niej zabijać, tak jak robił to w przeszłości. Jednak nie wie, czy potrafi dla niej kochać.
Tess przysięga zemstę na mężczyznach, którzy ją porwali i sprzedali, a Q obiecuje, że rzuci ich trupy do jej stóp. Jeżeli ma być potworem, to będzie jej potworem.
Przecież w każdym mroku jest szansa na światło.
__
„Pepper Winters powiedziała mi, że jestem królową mrocznych romansów. Po przeczytaniu Kwintesencji Q uważam, że zostałam zdetronizowana. Świetna robota!!!” - Aleatha Romig, bestsellerowa autorka „New York Times”, znana w Polsce z serii Konsekwencje
__
O autorze:
Pepper Winters — bestsellerowa autorka według “New York Times”, “Wall Street Journal” i “USA Today”. Mistrzyni mrocznych romansów, laureatka wielu prestiżowych nagród, w tym za Najlepszego Bohatera i Najlepszą Serię BDSM. Najlepiej sprzedający się autor iBooków w Australii, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W swojej karierze napisała ponad 20 książek, w których zakochały się kobiety na całym świecie. Jej seria „Potwory z ciemności” stała się hitem w Polsce, a jej kontynuacja „Kwintesencja Q” to jedna z najbardziej wyczekiwanych książek z motywem dark romance!

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-02-20

ISBN: 978-83-654-4279-6

Tytuł oryginalny: Quintessentialy Q

Liczba stron: 504

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...