Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Poznaj siebie Karty emocji

Joanna Olekszyk, Katarzyna Miller

Poznaj siebie Karty emocji

54,22

 

Poznaj siebie to pełna emocji podróż w głąb siebie. Wyrusz w nią i podążaj ku lepszemu życiu. Każdy człowiek doświadcza całego spektrum rozmaitych uczuć. I wszystkie one są ważne. Równie istotna jest świadomość, że do wszystkich uczuć mamy prawo. Czasem emocje, które nam towarzyszą mogą być trudne, a czasem sprzeczne, trudne do pogodzenia. Jak nauczyć się je rozpoznawać? Jak, dzięki pracom z emocjami, wzmocnić swój wewnętrzny potencjał i uczynić swoje życie lepszym? Pomogą Ci w tym Katarzyna Miller i Joanna Olekszyk oraz stworzona przez nie talia kart oraz inspirująca książka Poznaj siebie. Katarzyna Miller Psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. To Twoje życie. Pokochaj je!, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Życie jest fajne, Instrukcja Obsługi kobiety, Kup kochance męża kwiaty, Nie bój się życia, Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik, Zrób to kochanie i wielu innych (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana z magazynem Zwierciadło. Joanna Olekszyk Dziennikarka, redaktor naczelna magazynów Zwierciadło i SENS. Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa UW. Współautorka książek m.in. Daj się pokochać dziewczyno, To Twoje życie. Pokochaj je!, Zrób to kochanie (Wydawnictwo Zwierciadło).

Zwierciadło
Oprawa twarda

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-813-2506-6

Liczba stron: 250

Format: 14.5x18.5cm

Cena detaliczna: 99,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...