Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Poznaję zwierzęta. Karty obrazkowe 9 mies.+

praca zbiorowa

Poznaję zwierzęta. Karty obrazkowe 9 mies.+

23,24

 

Ekoksiążeczka obrazkowa w formie kart na sznureczku

Wzrok Twojego niemowlęcia opatrzył się już z wyraźnymi kontrastami i rozwinął na tyle, że czas pokazać mu wszystkie kolory tęczy!

Prezentuj mu karty ze zwierzętami, a imitując ich odgłosy, wspomóż również rozwój słuchu i… mowy maluszka – dziecko na pewno uśmiechnie się szeroko, słysząc gdaczącego tatę czy muczącą mamę. Pamiętaj, że na tym etapie dziecko może brać już karty do rączek. Nie obawiaj się, jeśli weźmie kartę do buzi – wykonane są one z bezpiecznych materiałów.

Niespodzianka!

Zawartością pudełek z kartami na sznureczku zajmie się niemowlę – wszak to właśnie dla niego są one przeznaczone.

Ale wystarczy otworzyć pudełko, by zobaczyć, że samo w sobie skrywa mnóstwo skarbów, z których może skorzystać nieco starsze rodzeństwo malucha i jego rodzice. Kilkulatek może z pomocą dorosłego rozłożyć pudełko na płask i odkryć tajemnicze ilustracje, poznając perypetie surykatki Zu i alpaki Berry. Jeśli weźmie kredki, może pokolorować ilustrację. Z kolei rodzice mogą przeczytać dziecku historię poznania Zu i Berry i dowiedzieć się, gdzie znajdą przydatne w wychowaniu i edukacji dzieci informacje.

Pudełko też może być zabawką – wykorzystaliśmy każdą jego ściankę, by promować ekologiczną ideę zero waste i uczynić nasz produkt ciekawym dla małych i dużych odbiorców z różnych grup wiekowych.

Ekoksiążeczka w formie kart na sznureczku o walorach biobójczych wykonana z materiałów przyjaznych środowisku.

Wyprodukowana w Polsce. Seria polecana przez ekspertów z obszaru: psychologii i nanotechnologii.

Wydawnictwo MUDUKO
Oprawa twarda

Liczba stron: 16

Cena detaliczna: 34,99 zł

Rok wydania: 2021

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...