Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Praktyczne NLP Techniki osiągania doskonałości

Anusz Flavio

Praktyczne NLP Techniki osiągania doskonałości

6.6

(7 ocen) wspólnie z

16,82

 

Czym się kierować, by osiągnąć to, czego się pragnie? Praktyczne wskazówki NLP pomogą Ci precyzyjnie określić, hierarchizować i realizować cele, poznawać siebie i odkrywać swoją misję życiową. Tę książkę powinni przeczytać wszyscy, którzy szukają sposobów na poprawę jakości swojego życia. Są tu bowiem ćwiczenia i narzędzia, dzięki którym sukces i bogactwo będą na wyciągnięcie ręki. Tak naprawdę bardzo wiele zależy głównie od nas samych. Programowanie neurolingwistyczne opiera się na założeniu, że w każdym z nas są już wszystkie niezbędne zasoby, by osiągnąć sukces. Nauka zasad NLP pomoże Ci wydobyć te potrzebne w danej chwili. Jeśli chcesz wpływać na innych, naucz się kierować sobą. Wchodząc w relację z innymi masz szansę poznać, kim jesteś. Niejednokrotnie wymaga to weryfikacji swojego, własnego obrazu. Warto wówczas skorzystać z narzędzi, jakie daje NLP, ucząc przekraczania granic schematów, które często przeszkadzają cieszyć się z życia takiego, jakim ono jest. Poznaj jego najważniejsze założenia - filary szczęścia, dzięki którym zrozumiesz, skąd bierze się różnica pomiędzy tymi, którzy osiągają sukcesy, a tymi, którzy ciągle próbują je osiągnąć. Świadomie zaplanuj swoją przyszłość - korzystając ze strategii linii czasu (time line) możesz przewidzieć, co dokładnie zdobędziesz np. za 5 lat. To Ty jesteś menedżerem własnego życia!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7467-4

Liczba stron: 232

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 29,20 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...