Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Prawa ludzkiej natury

Robert Greene

Prawa ludzkiej natury

8.1

(146 ocen) wspólnie z

59,00

 

Bardzo często w swoim życiu spotykamy spotykamy osoby, których zachowanie utrudniają nam życie. Mogą to być szefowie, podwładni, przyjaciele, znajomi. Mistrzowie gdy na emocjach, czarujący, pełni świetnych pomysłów. Dopiero po czasie okazuje się, że to psychopatyczne jednostki, które myślą tylko o sobie i swoich korzyściach. Nie ma co się łudzić. Dla takich ludzi cel uświęca środki.

Na świecie istanieją taże osoby, które angażują się w toksyczne relacje, zakochują się w zupełnie nieodpowiednich osobach albo postępują w sposób nieuchronnie prowadzący do katastrofy. Co gorsza, nie dostrzegają swojego autodestrukcyjnego działania.

"Prawa ludzkiej natury" jest swoistym przewodnikiem po wybojach ludzkiej natury. Dzięki tej książce:

● staniesz się spokojnym obserwatorem innych osób
● zaczniesz po mistrzowsku interpretować sygnały pochodzące od innych
● nauczysz się radzić sobie z ludźmi o toksycznych typach osobowości
● poznasz mechanizmy motywowania i wywierania wpływu na innych
● ułatwisz sobie zmianę negatywnych wzorców własnych zachowań pojmiesz, jak ogromny potencjał tkwi w Tobie

Robert Greene stworzył dzieło, które na lata stanie się swego rodzaju instrukcją obsługi człowieka.

Helion
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-283-5597-2

Tytuł oryginalny: The laws of human nature

Liczba stron: 568

Helion

Format: 170x240mm

Cena detaliczna: 59,00 zł

The Laws of Human Nature | Robert Greene

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Krystian Marzec

Genialna!

Ta książka mogłaby być jedyną lekturą dla studentów psychologii. Mam wrażenie, że jest w niej wszystko, co powinniśmy wiedzieć na temat ludzkiej natury :) Polecam gorąco.
Emilia

"Prawa ludzkiej natuy"

Książkę otrzymałam na prezent. Nie spodziewałam się po niej zbyt wiele. Ot, kolejny poradnik, ze złotymi radami dla wszystkich, Jednak już od pierwszych stron zauważyłam, że jest to zdecydowanie bardziej naukowa książka, wydana w postaci beletrystyki. Zaskoczyła mnie merytorycznością, mnogością świetnych wskazówek popartych przykladami z życia. Nie bez powodu została nazwana instrukcją obsługi człowieka. Według mnie, jest nawet czymś więcej. Polecam :)
Oliwia

"Prawa ludzkiej natury"

"Prawa ludzkiej natury" to książka, która analizuje i opisuje poszczególne cechy osobowości. W bardzo przystępny sposób pokazuje, jak inetrpretować niektóre ludzkie zachowania, znaki niewerbalne, a takze własne emocje. O dziwo, mimo że pozycja dosyć obszerna, ani razu mnie nie nudziła! Polecam wszystkim, którzych intrygują zakamarki ludzkiej psychiki.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...