Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Produktywność osobista Jak osiągnąć więcej, pracując tyle samo

Roman Wendt

Produktywność osobista Jak osiągnąć więcej, pracując tyle samo

25,00

 

Publikacja stanowi praktyczny zbiór wskazówek i porad, opartych na własnych doświadczeniach autora. Opisany sposoby pacy i narzędzia stawią jeden zwarty system, który jednak nie zmusza czytelnika do stosowania go w całości. Każdy znajdzie w książce takie elementy, które z łatwością będzie mógł włączyć do swojego systemu pracy, i jeżeli nawet nie wykorzysta wszystkich - to i tak odczuje zwiększenie efektów swojej pracy.
Dzięki tej książce dowiesz się:
a. jak opanować i uporządkować natłok codziennych zadań i spraw,
b. jak bez kiwnięcia palcem podnieść swoją produktywność,
c. jak zmienić telefon i komputer z pożeracza czasu w sojusznika produktywności,
d. jak pracować mniej i osiągać więcej.
„Prezentuję w zwięzły sposób najistotniejsze moim zdaniem rozwiązania i narzędzia związane z pojęciem „produktywności osobistej”. Termin ten ma ścisły związek z angielskim zwrotem „personal lean” (w bardzo wolnym tłumaczeniu zwrot można rozumieć jako samodzielne kierowanie swoimi poczynaniami bez marnowania czasu i energii). Nawiązuję do tej terminologii, kładąc mocny akcent na słowo „personal”, ponieważ moim zamiarem było przeniesienie prostych zasad, sprawdzonych w warunkach dużych organizacji, na grunt osobisty. Spójność opisanych rozwiązań, przefiltrowanych przez pryzmat własnych doświadczeń, oraz minimalna dawka teorii pokazują ogólne zasady działania modelu opartego na efektywności oraz nadają tej książce charakter case study.”
(Wstęp, czyli biorę się za siebie, s. 8)

CoJaNaTo
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-936-3720-1

Liczba stron: 102

Format: 14.8x21.0cm

Cena detaliczna: 25,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...