Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Prostata, panowie!

François Desgrandchamps

Prostata, panowie!

29,90

 

Misja: prostata Tak, masz prostatę – jak każdy mężczyzna. I tylko od Ciebie zależy, czy będziesz z nią żył w przyjaźni, czy wejdziecie na wojenną ścieżkę.
Zanim podejmiesz ofensywę, spróbuj dyplomacji:
obserwuj swój organizm i reaguj na objawy, zadbaj o swoją dietę i kondycję fizyczną, zmień nawyki w toalecie. Kiedy jednak okaże się, że Twoja prostata jest bardziej niepokorna i zagraża Twojemu zdrowiu*, przejdź do kontrataku.
Ta książka mówi nie tylko o tym, jak zapobiegać ryzyku i jak mieć udane życie seksualne, ale i jak dbać o siebie wtedy, kiedy lekarz postawił już diagnozę. Tutaj rozmawiamy o tym szczegółowo.
* Według najnowszych statystyk rak prostaty to najczęstszy nowotwór wśród mężczyzn w Polsce.
Komunikat specjalny dla kobiet, które dbają o swoich mężczyzn: koniecznie przeczytajcie tę książkę!
François Desgrandchamps, urolog, chirurg, jest kierownikiem oddziału urologii w Szpitalu Saint-Louis w Paryżu i profesorem urologii na Uniwersytecie Paryskim. W pracy badawczej skupia się na immunoterapii nowotworów. Jest autorem ponad 150 publikacji naukowych i książek popularyzujących wiedzę na temat chorób prostaty. Regularnie uczestniczy w programach radiowych i telewizyjnych na ten temat.

Mando
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-277-1692-7

Tytuł oryginalny: La prostate – on en parle… ou pas. Ou comment prend soin de sa prostate

Liczba stron: 240

Format: 15.0x22.0cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...