Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Przekręt

Paulina Świst

Przekręt

7.3

(1976 ocen) wspólnie z

22,62

 

Jaka jest granica chciwości? Czy w ogóle istnieje? A może jest gdzieś ukryta pod mgłą pożądania?

„Orzeł“ zostaje zatrzymany. Wtedy Olka postanawia wrócić za nim do Polski. Prosi o pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego, który zgadza się, ale stawia warunek, że Orłowski musi zostać świadkiem koronnym. Problem polega na tym, że „Orzeł“ nie bardzo ma na o ochotę.

Równocześnie we Wrocławiu Lilka i Michał rozpracowują sektę, której głównym zadaniem jest pranie pieniędzy na rzecz Sitwy. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej…

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1241-6

Liczba stron: 320

Muza SA

Format: 130x205mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Julia Mucha

Przekręt

Kolejna książka z cyklu Karuzela Pauliny Świst! Druga była lepsza od pierwszej, czy trzecia okaże się jeszcze lepsza niż pozostałe? Miejmy nadzieję, już niedługo zawita u mnie na półce.. Nie mogę się doczekać!
Daria Żurek

Paulina Świst

Książek Pauliny Świst nie odmawiam! Są zawsze mile widziane w moich rękach i na moich półkach. Kobieta pisze fenomenalnie, choć posługuje się często dość brutalnym językiem, mnie się to podoba
Dominika Bielak

seria Karuzela

To trzecia książka z serii Karuzela, dlatego jeśli nie czytałeś poprzednich proponuję do nich zajrzeć najpierw. Styl autorki jest bardzo specyficzny i nie każdemu przypadnie do gustu. Sposób wypowiedzi jej bohaterów jest często wulgarny (taki klimat), ale można się wczuć. Czekam na trzecią książkę, bo jak się już powie A to trzeba powiedzieć B. Nie mogę pozostawić serii w środku. Mam nadzieję, że się nie zawiodę

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...