Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Przemiana. Podróż do siły i wolności

Agnieszka Maciąg

Przemiana. Podróż do siły i wolności

59,99

 

Ukochana przyjaciółko mojego serca!

W życiu wielokrotnie doświadczałam różnego rodzaju zmian. O jednych decydowałam sama, inne spadły na mnie nieoczekiwanie. Każda była wyzwaniem, wywoływała pytania i refleksje, przynosiła zaskakujące odkrycia. Gdy jednak stałam już pewnie „na drugim brzegu”, czułam ogromną wdzięczność za trudy każdej podróży, która stała się moim udziałem. Żadnego z tych doświadczeń nie żałuję.

Chociaż pragniemy łatwego i spokojnego życia, to właśnie przemiany kształtują nas jako ludzi – sprawiają, że wzrastamy, a nasza codzienność staje się pełniejsza. Przemiana to przestrzeń pomiędzy chaosem a spokojem.

Nie spiesz się, rozwój następuje powoli. Daj sobie czas, opiekuj się sobą z czułością i mądrością. Twoja podróż jest niepowtarzalna, a idąc naprzód, wytyczasz unikalną, świętą ścieżkę.

W tej książce dzielę się swoim osobistym doświadczeniem. Cieszę się, że mogę odbyć tę podróż do siły i wolności razem z Tobą. Obyśmy zawsze byli otwarci i nieustannie gotowi na przemianę. Obyśmy z zaufaniem i radością kroczyli po jasnej stronie mocy. Obyśmy doświadczali szczęścia, dobrostanu i trwałego spełnienia.

Właśnie zaczyna się nasza nowa przygoda. Niech będzie piękna!

Z miłością

Agnieszka

 

Otwarte
Oprawa twarda

Wydanie: I

ISBN: 978-83-8135-393-9

Otwarte

Format: 140 x 210

Cena detaliczna: 79,99 zł

Rok wydania: 2024

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...