Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Przesyłka

Sebastian Fitzek

Przesyłka

7.0

(1349 ocen) wspólnie z

39,80

 

Najnowszy bestseller największego niemieckiego mistrza bije rekordy popularności!
735 000 egzemplarzy sprzedanych w siedem miesięcy
Bestseller „Der Spiegel” przez 23 tygodnie
Doktor Emma Stein, znana psychiatra i szczęśliwa mężatka, została zgwałcona przez „Fryzjera” – seryjnego mordercę, który goli głowy kobietom, zanim zabije. Tyle że Emma przeżyła. Ona jedna. Nie widziała twarzy swojego oprawcy, ale rozpoznaje go w każdym mężczyźnie. Nie pamięta, co naprawdę stało się tamtej nocy w hotelu, w którym nie ma pokoju, jaki opisała.
Boi się. Odizolowała się od ludzi. Nie wychodzi z domu. Aż do dnia, gdy przyjmuje przesyłkę… Zaadresowaną do sąsiada, którego nie zna i którego nigdy nie spotkała, choć mieszka na tej ulicy od lat… „Thrillery są zwierciadłem społeczeństwa. Pokazują zwykłych ludzi zaatakowanych przez niezwykłe sytuacje. Często muszę wręcz łagodzić okrucieństwo świata, żeby czytelnik mi uwierzył”.
SEBASTIAN FITZEK
„Fitzek z prawdziwą wirtuozerią tworzy skomplikowany, mroczny świat bez złudzeń, obnażając najbardziej skrywane lęki ludzi poddawanych przez los niewyobrażalnie ciężkim próbom”. „STERN”
SEBASTIAN FITZEK
Autor nr 1 w Niemczech. Mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 29 krajach. Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia radiowiec – dyrektor programowy największych niemieckich stacji, dziś jest megagwiazdą niemieckiej literatury. Wszystkie książki Fitzka są przez wiele miesięcy na 1. miejscu list
bestsellerów „Der Spiegel”. Łączna sprzedaż wszystkich jego tytułów w Niemczech osiągnęła 9 milionów egzemplarzy. Kilka zekranizowano. Nawet na zdominowanych przez anglojęzycznych autorów rynkach Wielkiej Brytanii i USA Fitzek jest w czołówce. „The Times” nazwał go „mistrzem psychologicznej gry”.

Amber
Oprawa: Kartonowa Foliowana

ISBN: 978-83-241-6351-9

Liczba stron: 352

Format: 13.1x20.4

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...