Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa

Frankowski Paweł

Przygotowania na trudne czasy. Niezbędnik preppersa

7.6

(12 ocen) wspólnie z

22,10

 

Przygotowani przetrwają. Jeśli czytasz ten tekst przy świetle elektrycznym, to znaczy, że najprawdopodobniej jeszcze żyjesz w dobrobycie i nie wyobrażasz sobie, że lodówka lub sklepowe półki mogą być puste. Ale to właśnie TERAZ masz czas na to, by się przygotować. Wojna na Ukrainie, terroryzm, kryzysy migracyjne, katastrofy klimatyczne i pandemia – ostatnie lata udowodniły, że nic nie jest dane nam raz na zawsze, a świat zaskakuje nas coraz częściej. Pora zadać sobie pytanie: co zrobimy, jeśli nagle znajdziemy się w sytuacji kryzysowej? Czy będziemy na nią gotowi? Z tej książki dowiesz się: lJak radzić sobie ze stresem, zachować spokój i zdobyć przewagę w każdych okolicznościach lJak przygotować swoją rodzinę na wypadek ewakuacji oraz co zrobić, jeśli jest na nią za późno lJak zdobyć, uzdatnić i racjonalnie gospodarować zasobami wody oraz zrobić własny oczyszczacz powietrza Jak przechowywać zapasy i gdzie znaleźć żywność, gdy sklepy są puste Jak zabezpieczyć dom przed pożarem, powodzią lub wichurą Jak przetrwać atak lub awarię nuklearną lJak unikać zagrożeń i zachować się w czasie bezprawia, by przeżyć To nie jest lista zakupów i łatwych rozwiązań – ten poradnik nauczy cię myślenia. Oprócz gotowych wskazówek znajdziesz w nim zadania do wykonania, które ułatwią ci wdrażanie praktycznych zaleceń. Ta wiedza może zapewnić bezpieczeństwo tobie i twoim bliskim. Przygotuj się. Teraz.

Pascal
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-810-3922-2

Liczba stron: 160

Format: 11.5x19.0cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...