Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Przyjaciele na zawsze

Danielle Steel

Przyjaciele na zawsze

7.1

(229 ocen) wspólnie z

27,36

 

Gabby, Billy, Izzie, Andy i Sean to piątka przyjaciół o odmiennych charakterach i talentach. Łączy ich właściwie tylko jedno: magiczna nić porozumienia, którą najłatwiej jest odnaleźć w dzieciństwie. Poznają się pewnego słonecznego wrześniowego poranka w ekskluzywnej Atwood School i z miejsca się stają nierozłączni. Wszyscy nazywają ich Wielką Piątką. Są dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Nie zmieniają się, pomimo upływającego czasu. Jednak z biegiem lat w ich pozornie idealnym życiu pojawiają się pierwsze rysy: problemy z rodzicami, niefortunne wybory, mniejsze lub większe niepowodzenia. W trudnych chwilach każde z nich może się zwrócić o pomoc do reszty przyjaciół, by odzyskać równowagę i sprowadzić swoje życie na właściwe tory. Po skończeniu Atwood School jednak ich dalsza droga okazuje się jeszcze bardziej wyboista. Ścieżki Wielkiej Piątki stopniowo się rozchodzą, wyzwania i porażki stają się coraz poważniejsze, straty dotkliwsze, a wybór właściwych dróg coraz trudniejszy.
W swojej być może najbardziej intrygującej i naszpikowanej emocjami powieści Danielle Steel opowiada chwytającą za serce i zarazem podnoszącą na duchu historię. Rozgrywa się ona na przestrzeni kilku dekad, splata ze sobą losy barwnych bohaterów i porusza temat codziennych trosk, którym czasem, przy odrobinie szczęścia, możemy stawić czoła z niezawodnym przyjacielem u boku.

LUNA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-676-7446-1

Tytuł oryginalny: Friends Forever

Liczba stron: 336

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...