Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Przysługa dla Czarnoksiężnika Wilcza Jagoda Tom 2

Magdalena Kubasiewicz

Przysługa dla Czarnoksiężnika Wilcza Jagoda Tom 2

7.6

(971 ocen) wspólnie z

28,92

 

Targi z czarnoksiężnikiem nigdy nie kończą się dobrze Przekonuje się o tym wiedźma Jagoda Wilczek, gdy na jej progu staje Caleb Blythe, któremu jest winna przysługę. Zadanie mogłoby się wydawać proste – Jagoda ma zadbać, aby przeżył najbliższe kilka dni i nikt nie poznał jego tożsamości. Tylko jak sobie poradzić z tym wyzwaniem, kiedy pod twoim dachem mieszka wścibska uczennica, na warszawskich ulicach giną czarownice, a po osiedlu zaczyna krążyć zdecydowanie zbyt wielu magicznych – w tym prawdopodobnie morderca oraz szpiedzy nasyłani przez twojego własnego brata?
Fantastyczna reinterpretacja baśni splątana magią warszawskich ulic.

”NAWET POTWORY CZASEM CZUJĄ SIĘ SAMOTNE” Wilcza Jagoda powraca, aby rozwiązać kolejne tajemnice! Z każdą nową przygodą Wilczej Jagody Magdalena Kubasiewicz konsekwentnie buduje swój wielowątkowy, fascynujący świat — równie miejski co baśniowy, pełen zarówno magii, jak i całkiem realnych ludzkich tajemnic i zatargów. A te, jak powszechnie wiadomo, potrafią być groźniejsze w skutkach niż niejedna klątwa. Zachowajcie ostrożność w trakcie lektury, bo w takim świecie aż chciałoby się zagubić… Marta Kisiel

Magdalena Kubasiewicz Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autorka książek fantastycznych i kryminałów. Należy do Hardej Hordy, grupy zrzeszającej kilkanaście pisarek fantastyki. W 2021 roku nominowana do Nagrody im. Janusza A. Zajdla za opowiadanie Sen nocy miejskiej (z antologii Harde Baśnie), którego akcja dzieje się w uniwersum Przysługi dla Czarnoksiężnika. W lutym 2022 roku nakładem Wydawnictwa SQN została wydana pierwsza powieść opisująca przygody Wilczej Jagody.

SQN
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-821-0624-4

Liczba stron: 368

SQN

Format: 140x210mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Sesja Q&A z Magdaleną Kubasiewicz

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...