Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Przystań Julii

Katarzyna Michalak

Przystań Julii

15,96

 

Jeżeli z niecierpliwością śledzisz losy mieszkanek ulicy Leśnych Dzwonków, na pewno ucieszy Cię wiadomość o możliwości poznania zakończenia fascynującej serii. Czy dla Julii, Kamili i Gosi znów zaświeci słońce? Czy los okaże się wreszcie łaskawy dla bohaterek powieści?

Losy trzech kobiet zamieszkujących dom przy ulicy Leśnych Dzwonków zostały przewrotnie połączone. W życiu Małgosi, Kamili i Julii nastąpiły wielkie zmiany. Każda z nich miała szanse doświadczyć wielu chwil szczęścia i radości. Stan ten ma jednak to do siebie, że musi kiedyś się skończyć, a przyszłość często niesie ze sobą wiele niespodzianek, które nie zawsze są radosne. Julia zmuszona jest podjąć decyzję o nowym starcie. Jej kilkunastoletnie małżeństwo zostaje zakończone po licznych zdradach jej męża, a córka wybiera życie przy jego boku.

Kobieta postanawia spakować cały dorobek swojego życia do samochodu i ruszyć w nieznane, byle tylko uciec od przytłaczających rozczarowań. Jedyną jej towarzyszką została kotka Beza. Julia jest przekonana, że uroczy domek w Bieszczadach może stać się jej przystanią. Nie wie jeszcze, do jakiego zakończenia poprowadzi ją ta droga. Jej przyjaciółki z Milanówka, Gosia i Kamila, muszą stawić czoła mglistej tajemnicy, która już odebrała im jedną z najbliższych osób. W niebezpieczną rozgrywkę zostaje zaangażowany Łukasz. Stawką w grze jest bowiem życie osoby, którą kocha. Wystarczy jeden najmniejszy błąd, żeby nadzieja przemieniła się ponownie w rozpacz.

Oprawa miękka

ISBN: 978-83-665-1005-0

Liczba stron: 292

Format: 205x145mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Rok wydania: 2020

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...