Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

PSI BUFET. 63 przepisy na zdrowe i smakowite dania dla twojego psa

Olga Lasek, Aleksandra Więcławska, Piotr Wawrysiuk

PSI BUFET. 63 przepisy na zdrowe i smakowite dania dla twojego psa

6.7

(6 ocen) wspólnie z

23,99

 

JEDYNA TAKA PSIĄŻKA KUCHARSKA


63 przepisy na przepyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki dla każdego psa


• Twój pies uwielbia ruch i długie zabawy? Zapewnij mu odpowiednią dawkę energii i ugotuj wysokokaloryczne danie z wołowiny z dodatkiem sardynek.

Psiemu seniorowi na deser zaproponuj galaretkę z kurzych łapek – smakuje wyśmienicie i doskonale wspomaga stawy.

• A jeśli twój pupil ma objawy alergii pokarmowej, wypróbuj połączenie banana i mięsa z królika, które z powodzeniem zastąpi tradycyjną karmę.

Gotowanie dla psa wcale nie musi być trudne! W tej książce znajdziesz proste pomysły na PSOTRAWY, czyli dania główne, starannie opracowane tak, aby każdego dnia twój czworonożny przyjaciel otrzymywał to, czego najbardziej potrzebuje. Dzięki PSIESMAKOM wzbogacisz dietę swojego pupila zdrowymi, w pełni naturalnymi przekąskami. A na specjalne okazje – urodziny, adopciny oraz inne święta – przygotowaliśmy kilka naprawdę wyjątkowych PSIECJAŁÓW!

O to, by wszystkie potrawy były nie tylko smakowite, ale też zdrowe, zadbał zespół ekspertów, którzy o psach i ich żywieniu wiedzą wszystko: doktor Olga Lasek, psia dietetyczka, Piotr Wawrysiuk, założyciel firmy PsiBufet, na co dzień zapewniającej catering kilku tysiącom czworonogów, oraz Aleksandra Więcławska, redaktorka prowadząca serwisu Psy.pl, najbardziej popularnego portalu w polskim psinternecie.

Znak Literanova
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-8385-5

Liczba stron: 224

Znak Literanova

Format: 205x250mm

Cena detaliczna: 59,99 zł

Rok wydania: 2021

Zajrzyj do środka

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...