Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pucio mówi dobranoc

Marta Galewska-Kustra

Pucio mówi dobranoc

8.3

(105 ocen) wspólnie z

16,92

 

Pucio chce się bawić! Niestety, ale nadchodzi wieczór i wszyscy szykują się do snu. Misia już śpi, więc Pucio musi być cicho, by jej nie obudzić!

A co robią inni?
Dźwig cały dzień podnosił ciężary i teraz smacznie chrapie.
Ciocia świętowała swoje urodziny i teraz uroczo uśmiecha się przez sen.
Drzewo i samochód odpoczywają na parkingu.
Budka z lodami jest zamknięta, a samolocik Pucia leży pod łóżkiem

Ty też zgaś światło i śnij! Jutro czekają cię kolejne przygody!

Nasza Księgarnia
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-101-3584-1

Liczba stron: 28

Format: 135x135mm

Cena detaliczna: 19,90 zł

Rozmowa z autorką książki

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Weronika Wróbel

Pucio <3

Córka kazała mi tutaj napisać, bo ma nadzieję, że autorka zobaczy i będzie wydawała więcej książek! Cóż, warto spróbować :) Pani Marto, prosimy o więcej!
Martyna Górka

Super

Jeżeli miałabym wskazać najlepsze ksiązki edukacyjne dla dzieci to Pucio byłby w czołówce. Autorka ma niesamowitą wyobraźnię. Na pewno jest świetną osobą w życiu :). Z dzieciakami mamy nadzieję, że będzie się ich pojawiać więcej i więcej! Serdecznie polecam wszystkim rodzicom tę inwestycję i zapewniam, że przyniesie ona wiele dobrego :)
Dorota Mijas

Pucio mówi dobranoc

Pucio jak zawsze zachwyca. Nie tylko małych czytelników, ale także rodziców. Uwielbiam całą serię Pucia. Staramy się być na bieżąco i mieć wszystkie części. To wspaniała, radosna i kolorowa nauka. Idealna dla najmłodszych! 

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...