Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pucio mówi dzień dobry

Marta Galewska-Kustra

Pucio mówi dzień dobry

18,25

 

Pucio i Misia z radością rozpoczynają dzień. Witają się ze słońcem, dostrzeżoną za oknem wiewiórką, a nawet samochodami na ulicy. Potem myją zęby, ubierają się, jedzą śniadanie. Nie zapominają też o nakarmieniu psa i kota.

W każdej czynności towarzyszą im mali czytelnicy, ta interaktywna książka zachęca bowiem maluchy do naśladowania ulubionych bohaterów, dzięki czemu poranne obowiązki stają się wspaniałą zabawą.

Zdobyte nominacje:

Nominacja w plebiscycie Książka Roku 2020 w kategorii Bestseller


""Pucio i Misia"" to nie tylko opowieść o codziennym poranku, ale przede wszystkim niezapomniana przygoda, pełna zabawy i nauki. Za oknem dzień się budzi, a naszymi bohaterami ogarnia niepohamowany entuzjazm. Witają wszystko dookoła - od promieni słońca wpadających przez okno, przez wiewiórkę biegającą po gałęziach drzewa, aż po samochody na ulicy.

Każda czynność staje się dla nich nowym odkryciem. Mycie zębów to prawdziwy rytuał, podczas którego dzieci uczą się dbać o zdrowie. Ubieranie się to moment, kiedy mogą pokazać swoją kreatywność i samodzielność. Śniadanie to czas na rozmowy i planowanie dnia. Zadanie nakarmienia psa i kota to zaś odpowiedzialność, którą z radością podejmują.

""Pucio i Misia"" to książka, która jest nie tylko opowieścią, ale także narzędziem do nauki przez zabawę. Dzięki niej mali czytelnicy mogą naśladować ulubionych bohaterów, co pozwala im lepiej zrozumieć i zaakceptować codzienne obowiązki.

Nominacja w plebiscycie Książka Roku 2020 w kategorii Bestseller to najlepszy dowód na to, jak bardzo ""Pucio i Misia"" przypadli do gustu młodym czytelnikom i ich rodzicom. To nie tylko książka, to przede wszystkim inspirująca podróż przez poranny świat, który staje się miejsce pełne radości, odkryć i nauki.

Nasza Księgarnia
Oprawa: Kartonowa

ISBN: 978-83-101-3801-9

Liczba stron: 28

Format: 13.0x13.0cm

Cena detaliczna: 29,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...