Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Punkt zwrotny Transformacja świadomości w czasach światowego przełomu

Braden Gregg

Punkt zwrotny Transformacja świadomości w czasach światowego przełomu

6.7

(6 ocen) wspólnie z

49,40

 

Świat zmienia się na naszych oczach. Aktualnie trwa okres wielkich przełomów. Ewoluuje technika, nauka i świadomość naszego gatunku. Łatwo jest się zagubić w czasach tych niezwykle intensywnych metamorfoz. Na szczęście Gregg Braden napisał książkę, dzięki której każdy z nas dostosuje się do wymagań współczesności wykorzystując oferowane przez naturę punkty zwrotne.
Jak przekonuje ten bestsellerowy autor New York Timesa, globalne przemiany mają bardzo konkretny wpływ na nasze życie. Obserwujemy kluczowe zmiany w życiu zawodowym i prywatnym, w naszym stosunku do pieniędzy, zdrowia, a nawet ogniska domowego. Opierając się na dotychczasowym sposobie myślenia, nie jesteśmy w stanie zaspokoić nowo powstałych potrzeb. Na naszych oczach rodzi się nowy, zdrowy i zrównoważony świat, zaś zdolność do przyjęcia wszystkiego, co ze sobą niesie, zależeć będzie od naszej woli.
Dzięki tej książce jesteśmy w stanie poznać wyzwania, jakie się wkrótce przed nami pojawią. Autor podpowiada, jak możemy zaakceptować nowe odkrycia, ujawniające rolę współpracy w naturze i społecznościach ludzkich. Instruuje, jak stworzyć w naszym życiu, rodzinach i społecznościach psychiczną odporność opartą na pięciu sprawdzonych i zrównoważonych zasadach. Jednocześnie, korzystając z dorobku nauki i mądrości naszych przodków, wskazuje klucze umożliwiające ewolucję świadomości w samym środku procesu transformacji i podaje strategie pozwalające przejść ów proces.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7682-1

Liczba stron: 280

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 49,40 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...