Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rak to nie wyrok 2 Jak naturalnie pokonać nowotwory

Ryszard Grzebyk

Rak to nie wyrok 2 Jak naturalnie pokonać nowotwory

58,00

 

Ryszard grzebyk to dyplomowany naturopata, doktor osteopatii, medycyny naturalnej i chińskiej, specjalizujący się w gemmoterapii, organoterapii, litoterapii, psychoanalizie intuicyjnej, a także osteakupunkturze. W książkach z serii RAK TO NIE WYROK dzieli się odkryciami, a przede wszystkim dowodami na skuteczność medycyny naturalnej, oraz sposobami niekonwencjonalnej walki z niemal wszystkimi chorobami. Wskazuje również sposoby przywracania naturalnej równowagi w organizmie. Szczegółowo opisuje naukowo potwierdzone przyczyny występowania chorób autoimmunologicznych i nowotworowych, które często bywają efektem stosowania farmakoterapii. Z dwóch pierwszych tomów serii dowiesz się czym są filary zdrowia i jakie zawirowania z nimi związane prowadzą do ciężkich schorzeń. Przeczytasz także o wielu niewłaściwie interpretowanych przez medycynę objawach, których leczenie w sposób konwencjonalny prowadzi do powstania kolejnych chorób. Autor nie skupia się tylko na leczeniu chorób uważanych za nieuleczalne. Wyjaśnia też, w jaki sposób można uniknąć czy zahamować ich rozwój. Omawia niemal wszystkie aspekty naszego życia, zwracając uwagę na czynniki powodujące zmiany chorobowe i genetyczne.
W RAPORTACH SPECJALNYCH autor opisuje klinicznie potwierdzone działanie naturalnych środków stosowanych w leczeniu zagrożeń pojawiających się w danych filarach zdrowia i wymienia ok. 700 produktów - wiele z nich rośnie w ogródkach warzywnych - niezbędnych do tego, aby przez całe życie mieć doskonałą kondycję.?

Naturopath Opinion
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-942-1986-4

Liczba stron: 378

Format: 150x210mm

Cena detaliczna: 58,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...