Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ranczo

32,24

 

BESTSELLEROWA AUTORKA POWIEŚCI OBYCZAJOWYCH



GDY ŻYCIOWA LEKCJA JEST SZANSĄ NA ZACIEŚNIENIE WIĘZI

Trzy przyjaciółki ze studiów tracą kontakt z powodu tragedii, z którą każda z nich radzi sobie w inny sposób. Mary Stuart ukrywa swoją samotność – wciąż nie uporała się z poczuciem winy i obawą, że mąż nigdy nie wybaczy jej śmierci ich syna. Tonya cieszy się urokami sławy, ale nic nie jest w stanie uleczyć jej złamanego serca i zastąpić dzieci, których pragnęła, ale nigdy nie miała.

Zoe jest samotną mamą adoptowanego dwulatka i pracuje jako lekarka w klinice opiekującej się chorymi na AIDS. Cały swój czas poświęca pracy – do momentu, w którym nieoczekiwane wieści zmuszają ją do przemyślenia zarówno swojej przyszłości, jak i obecnego życia.

Kiedyś nierozłączne, po dwudziestu latach spotykają się ponownie, by spędzić lato na ranczu. Z początku trudno jest im odbudować wieź, jednak moc przyjaźni okaże się silniejsza niż upływ czasu. Stare rany się zabliźnią, długo skrywane tajemnice wyjdą na jaw, a dawna miłość odrodzi się lub zrobi miejsce dla zupełnie nowej.

Ranczo to poruszająca opowieść o sile kobiecej przyjaźni, która przynosi spokój i ukojenie nawet w obliczu największych życiowych wyzwań.

 

Znak Literanova
Oprawa miękka

Wydanie: I

ISBN: 978-83-240-8712-9

Liczba stron: 400

Znak Literanova

Format: 140x205

Cena detaliczna: 42,99 zł

Rok wydania: 2024

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...