Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Razem czyli lepiej Mała księga inspiracji

Simon Sinek

Razem czyli lepiej Mała księga inspiracji

22,13

 

Co czujesz, gdy wybierasz się do pracy? Niechęć? Znudzenie? Lęk?

A może już sama perspektywa kolejnego dnia spędzonego ze współpracownikami sprawia, że dopadają Cię ból głowy i zmęczenie? Biurowe intrygi, plotki, egoizm i brak odpowiedzialności mogą zatruć życie każdemu, niezależnie od tego, czy jest podwładnym czy szefem, a przy tym skutecznie utrudniają osiągnięcie celu.

Jeśli zastanawiasz się, czy możliwe jest przychodzenie do pracy z zapałem, wykonywanie swoich codziennych obowiązków z prawdziwą radością i kończenie dnia z poczuciem satysfakcji, sięgnąłeś po właściwą książkę. Nie zawiera ona rozbudowanej teorii zarządzania ani abstrakcyjnych porad dla dyrektorów i prezesów. Znajdziesz tu coś o wiele lepszego i ciekawszego: garść inspiracji. Jeśli zabierzesz tę książkę w swoją podróż, docenisz pytania, które zadaje, i myśli, które podsuwa.

Zapytaj sam siebie:

czy zostać w miejscu czy iść dalej?c
czy sięgnąć po sukces i zaryzykować porażkę?
czy iść samotnie czy w zespole?
co to znaczy „przywództwo”?
jak zbudować prawdziwy zespół?
Razem można więcej, lepiej, skuteczniej!

Simon Sinek jest ekspertem w dziedzinie zarządzania, przywództwa i technik motywowania oraz twórcą teorii złotego koła ludzkiej motywacji. Był członkiem RAND Corporation, amerykańskiego think tanku i organizacji badawczej. Zyskał ogromną popularność dzięki wystąpieniom na konferencjach TED. Jest też autorem bestsellerów: Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania i Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie. Obecnie mieszka w Nowym Jorku i wykłada na Uniwersytecie Columbia.

OnePress
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-3292-8

Liczba stron: 160

Format: 12.1x17.2

Cena detaliczna: 37,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...