Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Recepta na prokrastynację. 21 sprawdzonych taktyk budowania dobrych nawyków

Damon Zahariades

Recepta na prokrastynację. 21 sprawdzonych taktyk budowania dobrych nawyków

39,90

 

Naucz się, jak nie zwlekać z aktywnością, szybko podejmować działanie i robić więcej w krótszym czasie!


Czy często cierpisz z powodu prokrastynacji? Czy zdarza Ci się, że z trudem przekonujesz się do rozpoczęcia pracy nad ważnymi projektami? Czy pozwalasz na to, by lista zadań do wykonania rozrastała się do takich rozmiarów, że masz wrażenie przytłoczenia i dopada Cię stres?



Jeśli tak, to musisz sięgnąć po prosty środek: Receptę na prokrastynację.



Wyobraź sobie, że pękająca w szwach lista zadań w mgnieniu oka się kurczy. Wyobraź sobie, że błyskawicznie oceniasz sytuację i ustalasz, którym projektom przyznać priorytet. Wyobraź sobie, że codziennie kończysz pracę i masz jeszcze mnóstwo wolnego czasu!



W Recepcie na prokrastynację znajdziesz sprawdzone techniki umożliwiające znieczulenie się na impuls prokrastynacji. Poznasz przyczyny zwlekania z rozpoczęciem pracy. Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak zastosować zawarte tu rady w życiu osobistym i zawodowym, dzięki czemu niektóre skłonności uda Ci się zdusić w zarodku. Ten zwięzły i treściwy poradnik pomoże Ci poskromić Twojego wewnętrznego hamulcowego, przez którego odkładasz obowiązki, projekty i aktywności. Podejmiesz konsekwentne działania, które katapultują Twoją produktywność na nieznane wcześniej poziomy!

Sensus
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-283-7435-5

Liczba stron: 208

Format: 140 x 208mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Rok wydania: 2021

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...