Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Recepty naturalnego samoleczenia ciała i duszy

Bieniok Henryk

Recepty naturalnego samoleczenia ciała i duszy

43,32

 

TEN CUDOWNY PORADNIK MÓWI O TYM:

– jak uniknąć wszelkich, nawet najcięższych chorób;

– jak wygląda najzdrowsza dieta świata oraz zdrowy styl życia;

– jak samemu się uzdrowić i przedłużyć sobie życie;

– jak stać się bardziej zaradnym i pożytecznym dla siebie i innych;

– co zrobić, aby stać się lepszym człowiekiem.



KSIĄŻKA JEST CENNYM, PRAKTYCZNYM KOMPENDIUM WIEDZY DLA KAŻDEGO, KTO ODPOWIEDNIO WCZEŚNIE PODJĄŁ TRUD STARANIA SIĘ O TO, ABY STAĆ SIĘ POD KAŻDYM WZGLĘDEM ZDROWYM, SPEŁNIONYM I UŻYTECZNYM CZŁOWIEKIEM.



DZIĘKI NIEJ STANIESZ SIĘ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM DLA SIEBIE ORAZ DLA INNYCH (rodziny, współpracowników, znajomych oraz dla wszystkich dookoła!)



TEJ MAGICZNEJ KSIĄŻKI NIE WOLNO PRZEOCZYĆ. Nie musisz jej czytać w całości. Wystarczy tylko, że:

– wybierzesz ze spisu treści to, co dotyczy bezpośrednio CIEBIE;

– przeczytasz to i będziesz starać się to STO-SO-WAĆ.



Prof. zw. dr hab. Henryk Bieniok jest uznanym autorytetem z zakresu zarządzania, w tym zarządzania samym sobą, a więc także zarządzania własnym zdrowiem i w ogóle swoją osobowością. Posiada w dorobku 510 publikacji, w tym 43 książki poświęcone tym zagadnieniom. JEST TAKŻE PROFESOREM HONORIS CAUSA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz PROFESOREM I WYKŁADOWCĄ w Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Prowadzi również wykłady z tego zakresu na kilku uniwersytetach III wieku. Pracuje zawodowo już 67 lat, aby nadal propagować i upowszechniać te zagadnienia dla dobra innych ludzi.

Kos
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 9788376493282

Liczba stron: 440

Format: 16.0x23.0cm

Cena detaliczna: 79,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...