Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Relacje w organizacji Podręcznik menedżera

Relacje w organizacji Podręcznik menedżera

7.0

(1 ocena) wspólnie z

48,90

 

Książka stanowi podręcznik kształtowania relacji społecznych w organizacji. Opisywane w niej mechanizmy wyjaśniające zachowania pracowników i przełożonych zostały zilustrowane przykładami płynącymi z praktyki gospodarczej. Dzięki temu zrozumienie prezentowych treści staje się proste, a sama lektura bardzo interesująca.
Dr hab. Iliona Świątek-Barylska
Zdecydowana większość polskich opracowań z zakresu zarządzania ma charakter publikacji albo ściśle naukowych, które są skierowane do wąskiego grona odbiorców - głównie teoretyków zarządzania, albo też są to publikacje o charak­ terze zdecydowanie popularyzatorskim lub poradnikowym. Natomiast recenzowana praca idealnie wypełnia lukę między tymi biegunowo zróżnicowanymi trendami -jest wystarczająco naukowa, a jednocześnie satysfakcjonująca aplikacyjna.
Prof. nadzw. dr hab. Adela Barabasz
Niniejszą publikację polecam zarówno tym, którzy mają spore doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i nadal chcą pogłębiać wiedzę w tym obszarze, jak i tym, którzy dopiero stoją przed wyzwaniami menedżerskimi. Ważne jest to, że dzięki niej wszyscy zainteresowani rozwojem kompetencji kierowniczych otrzymają zbiór inspiracji i praktycznych rozwiązań opartych na solidnych naukowych podstawach i najlepszych praktykach zarządzania, wynikających z bogatych doświadczeń autorów.
Paulina Pazio
dyrektor HR i członek zarządu w globalnej firmie farmaceutycznej. Ekspert w dziedzinie HR i wieloletni dyrektor HR w międzynarodowych firmach

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Oprawa miękka

Liczba stron: 250

Format: 16.9x23.7

Cena detaliczna: 48,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...