Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Repetytorium Student's book Język angielski podręcznik dla szkół ponadpodstawowych zakres rozszerzony wersja 2

Dooley Jenny

Repetytorium Student's book Język angielski podręcznik dla szkół ponadpodstawowych zakres rozszerzony wersja 2

90,84

 

Pakiet obejmuje podręcznik papierowy (edycja niewieloletnia) oraz kod aktywacyjny do podręcznika cyfrowego, czyli DigiBooka. Uwaga: DigiBook dostępny maj/czerwiec 2022 r. Express Publishing Repetytorium. Poziom rozszerzony to publikacja adresowana do uczniów czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum, którzy uczą się języka angielskiego w zakresie rozszerzonym, przygotowując się jednocześnie do egzaminu maturalnego.

Dzięki temu, że łączy cechy podręcznika i repetytorium, pozwala na rozwijanie umiejętności wskazanych w podstawie programowej i systematyczne poszerzanie znajomości zagadnień leksykalno-gramatycznych poznanych na różnych etapach nauki języka. Wszechstronnie rozwija słownictwo ze wszystkich 14 obszarów tematycznych wymienionych w podstawie programowej. Pozwala gruntownie powtórzyć i przećwiczyć zagadnienia gramatyczne, kładąc nacisk na poprawność językową.

Oferuje bogaty wybór różnych typów zadań otwartych i zamkniętych – w tym takich, które mogą być wykorzystane do sprawdzania umiejętności na egzaminie maturalnym (M). Zawiera wskazówki dla ucznia – Exam Tips i Exam Strategy – pomocne w opanowaniu technik wykonywania zadań na egzaminach językowych. Przejrzysty podział materiału ułatwia systematyczną naukę – każdy z 14 modułów składa się z sekcji: Vocabulary, Exam Skills Practice (Listening, Reading, Use of English, Writing, Speaking) i Vocabulary Bank. W publikacji znajdują się także działy: Exam Skills Check (do samodzielnych powtórek), Extra Speaking Practice, Writing Bank, Grammar Bank, Word Formation, Phrasal Verbs, Verbs/Adjectives/Nouns with Prepositions i Words Often Confused. Dzięki tekstom o aktualnej problematyce pomaga rozwijać wiedzę o współczesnym świecie.
Zadania oznaczone jako Think, Role Play, Debate oraz ICT zachęcają do formułowania i wypowiadania własnych poglądów, pozwalają na rozwijanie umiejętności współpracy i wyszukiwania informacji w różnych źródłach. Ciekawostki Culture Spots zachęcają do poznawania kultury krajów anglojęzycznych oraz kultury Polski. Komponenty serii: Student's Book + DigiBook Teacher's Book + DigiBook Answer Key Nagrania audio (mp3) - pliki można pobrać bezpłatnie w portalu learningclub.egis.com.pl Oprogramowanie do tablic interaktywnych - zapowiedź wydawnicza.

Express Publishing
Oprawa miękka

Wydanie: 2

ISBN: 9781399205801

Liczba stron: 344

Cena detaliczna: 105,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...