Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów

Christopher Berry-Dee

Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów

5.9

(781 ocen) wspólnie z

34,99

 

Książka, która ukazuje oblicze najokrutniejszych morderców na całym świecie.

Christopher Berry-Dee jest kryminologiem i autorem bestsellerów. Tym razem postanowił zaprezentować czytelnikom wyniki swojej wieloletniej pracy. Autor przeprowadzał wywiady z przestępcami przebywającymi w więzieniach.

Czy brak wyrzutów sumienia ze strony morderców może być bardziej przerażający niż popełniona zbrodnia?

„Rozmowy z psychopatami i bestiami” to książka, która zmieni poglądy czytelników. Co skrywają zakamarki psychiki bezlitosnych i niebezpiecznych morderców? Niebezpieczeństwo jest bliżej, niż może się wydawać.

Czarna Owca
Czarna Owca

Cena detaliczna: 34,99 zł

Wywiad z autorem

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Angelika Owies

Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów

Nie mogę się doczekać, aż książka zasili moją biblioteczkę. Zapowiada się niezmiernie ciekawie, czytałam już kilka opinii i chyba to będzie naprawdę mocna książka. Takie lubię najbardziej! Czekam zniecierpliwiona.
Magdalena Roszek

10/10

Porcjowałam, porcjowałam i skończyłam. To było silniejsze ode mnie! Bałam się okropnie, ale moja ciekawość nie pozwalała mi odpuścić czytania tego tytułu. Bardzo dobra książka, dla wszystkich. Może trochę wpłynąć na wasze postrzeganie świata. Dla mnie mocne 10/10
Karol Majewski

Mocna!

To książka przeznaczona dla ludzi o silnych nerwach. Przyznam szczerze, że często zdarza mi się czytać kryminały, reportaże o przestępstwach, ale żaden nie wpłynął na mnie aż tak jak "Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów". Do tej pory na samą myśl przechodzą mnie niezbyt przyjemne emocje. Moim zdaniem warto, ale przez pewien czas będziecie częściej spoglądać przez ramię!

 

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...