Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rozpalając ogień

Sarah Rees Brennan

Rozpalając ogień

25,14

 

Prequel Ścieżki wróżek. Seria Przeznaczenie: Saga Winx wprowadza czytelników do niezwykłego świata Magix, w którym młode czarodziejki i czarodzieje przeżywają niecodzienne przygody, zmagając się jednocześnie ze zwykłymi problemami nastolatek. Z tej wciągającej książki dowiesz się, jakie były wcześniejsze losy bohaterów Winx znanych z pierwszego tomu – Stelli, Terry, Skya i Rivena – a także lepiej poznasz Aishę, Musę oraz Bloom, które właśnie rozpoczynają naukę w szkole magii.
Stare mury Alfei od lat gromadzą czarodziejki posiadające magiczne zdolności – odczytywanie ludzkich myśli czy władanie żywiołami. Dzień otwarty w tajemniczej szkole czarodziejów wzbudza u dziewczyn wiele emocji. Aisha za wszelką cenę chce udowodnić, że doskonale nadaje się do tej szkoły, z kolei Musa jest pełna obaw i wątpi, czy odnajdzie się w świecie czarodziejów. Pierwsze dni w Alfei staną się początkiem niezwykłej przygody, która zaważy na losach dziewczyn. Sprawdź, jak poradzą sobie w nowej sytuacji!
Poznaj też niezwykłą historię Bloom, która będzie musiała zajrzeć w głąb siebie i odkryć drzemiącą w niej ogromną moc. Czy poradzi sobie, gdy jej siły zostaną wystawione na próbę? Czego Bloom dowie się o swojej przeszłości?
Rozpalając ogień idealnie wprowadzi cię w klimat superpopularnego serialu Netlixa, wyjaśniając niejedną magiczną zagadkę! Odkryj w sobie moc i zanurz się w świecie żywiołów razem z wróżkami Winx.

Feeria
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-673-2723-7

Tytuł oryginalny: Lighting the Fire. Fate: the Winx Saga, 2

Liczba stron: 360

Format: 14.3x20.4cm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...