Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rysunkowy chłopak

K.N. Haner

Rysunkowy chłopak

7.1

(824 ocen) wspólnie z

28,05

 

Dianę spotyka ogromne nieszczęście. Śmierć brata zmienia jej życie nie do poznania. Z radosnej, cieszącej się życiem i towarzyskiej dziewczyny pozostaje zamknięta w sobie, nie potrafiąca cieszyć się z niczego, dziewczyna z depresją. Wszystko po kolei sprawia, że Diana nie ma ochoty nawet kontynuować wymarzonych studiów artystycznych.

Wtedy pojawia się Rayan, który odmienia jej los. Mężczyzna marzeń, sprawia że Diana czuje się wyjątkowa, wraca w niej nadzieja do życia. Jednak rzeczywistość dopada ją z każdej strony. Czy dwoje tak różnych bohaterów będzie w stanie znieść przeciwności losu?

Editio
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-283-5288-9

Liczba stron: 352

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Bernadetta

Kocham

Książka którą pokochałam od pierwszych stron! Świetna autorka, zaskakuje czytelnika na każdym kroku, pojawia się tam wiele emocji, bardzo ciekawa fabuła i charakterystyczne postaci. Świetna robota!
Amelia

Rysunkowy chłopak

Jak śmierć bliskiej osoby może wpłynąć na życie ? Jak zmienia się świat? Jak go zmienić? Czy wgl się da? „Rysunkowy chłopak" to książka, która opisuje właśnie takie spostrzeżenia dziewczyny, która musiała pogodzić się ze śmiercią swojego ukochanego brata. To była tragiczna śmierć i może dlatego przyniosła aż tak tragiczne skutki. Czy Dianie uda się wyjść z tego stanu? Czy przystojny Rayan zmieni coś w jej życiu? Przekonajcie się sami.
Julka

Rysunkowy chłopak

Przeczytałam opis i stwierdziłam, że musi być ciekawa i wiecie co.. nie zawiodłam się. Obłędna! Walka o miłość. Walka o radość. Pasja. Tak dużo tu jest, że nie sposób opisać w dwóch zdaniach. Trzeba koniecznie przeczytać, a czyta się szybko :D

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...