Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sąsiad Cykl z detektyw D.D. Warren. Tom 3

Lisa Gardner

Sąsiad Cykl z detektyw D.D. Warren. Tom 3

7.3

(2228 ocen) wspólnie z

28,57

 

Detektyw D.D. Warren ściga się z czasem.
Zabójstwo, porwanie czy ucieczka?
Potencjalne miejsce zbrodni: małżeńska sypialnia.
Świadek: czteroletnia dziewczynka.
Główny podejrzany: mąż.
Zwyczajne zabawki, zwyczajne przedmioty, zwyczajne meble, zwyczajny dom… Ale rodzina, która w nim mieszkała, była tylko z pozoru zwyczajna.
Dziennikarz Jason Jones w środku nocy zgłasza na policję zaginięcie żony, Sandry. Robi to dopiero trzy godziny po tym, jak po powrocie do domu zastaje tylko córeczkę – samą – choć wie, że żona nigdy nie zostawiłaby jej bez opieki. Jason nie zachowuje się jednak jak zrozpaczony mąż, nie rwie się do poszukiwania Sandry, w żaden sposób nie ułatwia policji śledztwa. Wręcz przeciwnie ¬– usiłuje usuwać dowody i nie dopuszcza do przesłuchania córki.
Prowadząca dochodzenie detektyw sierżant D.D. Warren sprawdza wszystkie tropy. Ale żeby rozwiązać tę sprawę, będzie musiała wyjść poza rutynę i zagłębić się w przeszłość Sandry i Jasona Jonesów. I musi się śpieszyć, ponieważ jedynemu świadkowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.
Bo są tacy ludzie, których nie wystarczy zabić raz. Książka trzymająca w napięciu od pierwszej strony do ostatniej. Pełna pomysłowych zwrotów akcji i przedstawiająca niezwykle ciekawe pojęcie sprawiedliwości. „Publishers Weekly“ Gardner potrafi tak prowadzić narrację, że czytelnik przez cały czas wstrzymuje oddech. „Library Journal“ To jak dotąd jej najbardziej wstrząsająca i wciągająca powieść. Gardner naprawdę umie pisać. „Providence Sunday Journal“

Albatros
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-821-5409-2

Tytuł oryginalny: The neighbor

Liczba stron: 462

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...