Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sejf Trylogia

Tomasz Sekielski

Sejf Trylogia

7.6

(51 ocen) wspólnie z

49,90

 

Tomasz Sekielski tworząc Trylogię „Sejf” neguje powszechną opinię o tym, że w Polsce nie możliwe jest stworzenie budującego napięcie thrillera polityczno-szpiegowskiego na wysokim poziomie. Autor stworzył książki, w których akcja trwa cały czas, a bohaterowie mają wiele do ukrycia, nic nie jest takie jakie mogłoby nam się wydawać. Wśród bohaterów znajdziemy robiących po trupach karierę oficerów wywiadu, zobaczymy walkę ministerstw i służb, rywalizację polityczne oraz zamieszane w to wszystko media i ogromne pieniądze. W świecie tym, który napędzają osoby rządne władze, żyją również ludzie, którzy doświadczyli w życiu wiele złego, mimo tego są pełni nadziei na miłość. Z kolejnymi stronami książek, trudno jest stwierdzić kto jest dla kogo wrogiem, a kto przyjacielem. Akcja nabiera tempa, wszystko zaczyna się komplikować, napięcie wzrasta…

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-818-8036-7

Liczba stron: 1056

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Film promujący książkę

Strona autora w serwisie Facebook

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Magdalena

ciekawa

Bardzo spodobała mi się każda z części. Autor przedstawia nam świat do którego my, zwykli ludzie nie mamy wstępu. Książka godna polecenia !
Ewelina

genialna

Jestem wielką fanką powieści szpiegowskich. Więc nawet nie wyobrażacie sobie jak ucieszyłam się na wieść o wydaniu serii "Sejf". Nie zawiodłam się ani trochę i Wam również szczerze polecam !

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...