Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sekret. Bracia Winslow. Tom 3

Sekret. Bracia Winslow. Tom 3

10.0

(1 ocena) wspólnie z

30,40

 

Autor bestsellerów New York Timesa i USA Today

Ty uważał się za najprzystojniejszego z braci Winslowów. Dodatkowo był inteligentny i potrafił postępować z kobietami. Wykładał na Uniwersytecie Nowojorskim, a umiejętność wplatania wierszy Walta Whitmana w rozmowę dodawała mu nieodpartego uroku. W głębi serca jednak Ty odczuwał dziwny lęk. I to uczucie zaprowadziło go do Cleo, tajemniczej wróżki, która kiedyś trafnie przewidziała przyszłość jego braci. Tyle że słowa Cleo wcale go nie uspokoiły.

Nowy Jork przywitał wracającą do domu Rachel Rose siarczystym mrozem i obietnicą szalonej i... być może nieprzyzwoitej zabawy w Sekretnym Klubie. Co prawda Rachel wkrótce miała zostać poważną studentką Uniwersytetu Nowojorskiego, tego wieczoru jednak postanowiła zaszaleć. A także sprostać wyzwaniu, jakie przygotowało dla niej przeznaczenie: miała sprawić, aby zapamiętał ją najgorętszy facet w klubie. I wszystko wskazywało na to, że jej się udało.

Rachel sądziła, że więcej nie spotka przystojniaka z klubu, zresztą on nie poznał nawet jej imienia. Tymczasem los przygotował dla niej niespodziankę: oboje spotkali się na uczelni. Facet okazał się przystojnym profesorem literatury angielskiej, a ona miała być... jego asystentką. I to przez cały semestr! Wkrótce Ty rzucił Rachel wyzwanie. Był to rodzaj sekretnej gry, a zwycięzca miał wziąć wszystko. Rachel postanowiła wygrać za wszelką cenę.

Początkowo droga do zwycięstwa wydawała się całkiem prosta: wystarczyło się nie zakochać...

Czy wiedziałaś, co robisz, gdy przyjmowałaś ten zakład?

Editio Red
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-283-9376-9

Liczba stron: 416

Cena detaliczna: 49,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...