Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sekrety I Ching

Joseph Murphy

Sekrety I Ching

7.9

(9 ocen) wspólnie z

23,24

 

Ten klasyczny przewodnik po mocach I Ching zapewnia praktyczne korzyści ze stosowania zasad starej jak świat księgi mądrości – zmodyfikowanej i przystosowanej do potrzeb współczesnych poszukiwaczy duchowej równowagi. Oparta na chińskiej tradycji sprzed 5000 lat, Księga zmian I Ching obfituje w odkrycia. Uznany ekspert w dziedzinie potęgi podświadomości, doktor Joseph Murphy, ujawnia potencjał tego starożytnego tekstu i objaśnia go osobom otwartym na możliwości. Przy pomocy trzech monet – wystarczą zwykłe groszówki – czytelnik nauczy się wykorzystywać naturalne zdolności, aby otrzymywać odpowiedzi I Ching.
Poradnik zawiera proste techniki, dzięki którym możemy zastosować strategie I Ching w życiu codziennym do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Murphy wyjaśnia system heksagramów I Ching, ujawniając jego korzenie tkwiące w psychologii oraz w teorii ciągłej zmiany. Objaśniając złożone terminy i symbole, autor pokazuje, w jaki sposób konsultowanie się poprzez I Ching umożliwia uzyskanie jasnych wskazówek w czasach zamętu i kryzysu. Łącząc podstawowe wzory matematyczne z duchową samoświadomością, czytelnicy dostrzegą cudowny potencjał swojego umysłu oraz jego więź z prawdami I Ching. W efekcie zyskają konkretne odpowiedzi na pytania o karierę, rodzinę, uczucia, bezpieczeństwo finansowe oraz życiowe cele. I odkryją cud prawdziwego spokoju umysłu.
Sekrety I Ching nie umożliwiają przewidzenia przyszłości, lecz dostarczają narzędzia, dzięki którymi naszą przyszłość cechować będzie osobiste i duchowe spełnienie.

Świat Książki
Oprawa: Skórzana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-813-9585-4

Tytuł oryginalny: Secrets of the I Ching

Liczba stron: 240

Format: 12.5x19.5cm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...