Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Selfie smartfonem Boga Odkryj swoją wartość

Damian Krawczykowski

Selfie smartfonem Boga Odkryj swoją wartość

18,26

 

Smartfon – dziś nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Jest z nami w domu, szkole, w pracy, na zakupach, na spacerze i na imprezie u przyjaciół. Dzięki niemu w każdej chwili możesz porozmawiać, wysłać wiadomość, zrobić zdjęcie. Skoro jest pod ręką, w każdej chwili możesz zrobić sobie selfie – aby znów zobaczyć siebie. Ale czy to, co zobaczysz na wyświetlaczu, będzie prawdą o tobie? Każdy z nas nosi w swoim sercu rany i tajemnice, których smartfon nie uchwyci. Autor zaprasza Cię w podróż ku prawdziwej wolności, daje Ci do ręki inny smartfon – taki, który pokaże ci prawdę o sobie. Prawdę, której poszukujesz. - książka jest adresowana do młodzieży od 15 + - to duchowa zachęta do oparcia swojego życia na Bogu i do przyjęcia właściwej optyki („patrzę na siebie oczami Boga, nie oczami kolegów”) - atutem są przykłady odwołujące się do doświadczeń ludzi młodych, ich problemów - motywujące słowa/cytaty - do praktycznego wykorzystania – modlitewnik odkrywania swojej wartości - żywy, komunikatywny język O autorze: Dziennikarz, redaktor tygodnika „Niedziela”, publicysta miesięcznika dla młodzieży „Wzrastanie”. Debiutował książką „Apostołowie w dresach”, która zdobyła wyróżnienie Feniks 2019 na Targach Wydawców Katolickich. Patroni: Niedziela, Wzrastanie, Przewodnik Katolicki, Radio Jasna Góra, Radio Emaus, Katecheza 2.0, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży (KSM)

Święty Wojciech
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-806-5339-9

Liczba stron: 144

Format: 15.0x22.5cm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...