Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Siedmiu Żołnierzy. Omnibus

Siedmiu Żołnierzy. Omnibus

7.7

(14 ocen) wspólnie z

187,47

 

„Siedmiu Żołnierzy” to przełomowa i niezwykle ambitna seria legendarnego twórcy komiksowego Granta Morrisona, w której wziął na warsztat siódemkę postaci z peryferii bezmiernego uniwersum DC. Poznajcie Lśniącego Rycerza, Guardiana, Zatannę, Klariona Wiedźmiego Chłopca, Mister Miracle’a, Bulleteer i Frankensteina. Każdy z nich musi zmierzyć się z zagrażającymi całemu wszechświatowi siłami zła reprezentowanymi przez tajemniczy gatunek Sheeda. Żeby odnieść zwycięstwo, bohaterowie muszą ze sobą współpracować, mimo że... ani razu się nie spotykają. Niniejsze wydanie zbiera w jednym tomie całość monumentalnej opowieści o życiu, śmierci, triumfie i odkupieniu, która zgłębia naturę bohaterstwa i poświęcenia. Autorem scenariusza do wszystkich zeszytów jest Grant Morrison („Doom Patrol”, „Animal Man”), a za rysunki odpowiada plejada znakomitych artystów: J.H. Williams III („Sandman. Uwertura”), Doug Mahnke („JLA”), Pasqual Ferry („Action Comics”), Cameron Stewart („Batgirl”), Simone Bianchi („Detective Comics”), Freddie Williams II („Robin”) i inni. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: „Seven Soldiers” #0–1, „Seven Soldiers: Shining Knight” #1–4, „Seven Soldiers: Guardian” #1–4, „Seven Soldiers: Zatanna” #1–4, „Seven Soldiers: Klarion The Witch Boy” #1–4, „Seven Soldiers: Mister Miracle” #1–4, „Seven Soldiers: The Bulleteer” #1–4, „Seven Soldiers: Frankenstein” #1–4.

Egmont
Oprawa twarda

ISBN: 9788328160637

Tytuł oryginalny: Grant Morrison: Seven Soldiers of Victory

Liczba stron: 792

Format: 17.0x26.0cm

Cena detaliczna: 249,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...