Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Siła kobiet w biznesie

Aneta Chybicka

Siła kobiet w biznesie

6.1

(17 ocen) wspólnie z

49,90

 

Kobieta - to brzmi dumnie. Czy jednak każda z nas jest w stanie szczerze tak powiedzieć? Czy nie jest tak, że często borykamy się z brakiem pewności siebie, ze zbytnią wrażliwością czy lękiem przed porażką? Książka „Siła kobiet w biznesie” powstała z myślą o polskich kobietach, o ich ukrytej sile, którą trzeba tylko wyzwolić, aby osiągnąć spełnienie. Książka rozpoczyna się od wywiadów z 10 kobietami sukcesu, osobami o wysokiej pozycji, silnym autorytecie, prawdziwymi liderkami, które poprzez swoje działania i osiągane sukcesy inspirują i motywują do rozwoju. Dzięki tej książce otrzymamy również wskazówki i komentarze związane z różnymi aspektami życia kobiety. Autorki psychologicznym okiem przyglądają się kobiecym możliwościom rozwoju, doradzają jak awansować i stać się liderką. Pokazują jak wydobywać i korzystać ze swoich mocnych stron czy też jak można połączyć ze sobą życie zawodowe i rodzinne, czerpiąc spełnienie w każdej z tych sfer. Książka zawiera też specjalnie przygotowane przez obie autorki ćwiczenia, które pomogą każdej kobiecie skutecznie wykorzystać drzemiący w niej potencjał. Tak, aby każda patrząc rano w lustro z dumą mogła powiedzieć - „Jak dobrze być kobietą!” Dzięki tej książce: • nauczysz się sięgać po to, czego pragniesz • zyskasz pewność siebie • odkryjesz swoje mocne strony • dowiesz się jak połączyć ze sobą sferę zawodową i rodzinną • nauczysz się w pełni wykorzystywać swój potencjał • poczujesz się spełniona w każdej dziedzinie życia

GWP
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-748-9602-3

Liczba stron: 456

Format: 16.0x23.5cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...