Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Siostrzyczki Wielkie Litery

Jayne Ann Krentz

Siostrzyczki Wielkie Litery

45,90

 

Dwie kobiety połączone tajemnicą i strachem.
Czy miłość pomoże im pokonać przeszłość?

W dzieciństwie Madeline i Daphne były jak siostry. Rozdzieliło je zdarzenie, o którym nie wolno było im mówić. Nic już nie było takie jak przedtem, a wspólny szok sprawił, że oddaliły się od siebie. Dorośli mieli nadzieję, że z czasem zapomną…
Po dwudziestu latach ich przyjaźń powraca – razem ze strachem.
Dawno zapomniana sprawa odżyła. Ktoś zna ich tajemnicę i chce z niej zrobić użytek. Jaki? Nie wiedzą. Nie wiedzą również, kto może im pomóc…
Jest jednak mężczyzna, któremu Madeline ufa i którego pragnie.
I jest ktoś, kto zaopiekuje się drugą z dawnych siostrzyczek, Daphne.
Miłość doda im odwagi, by zmierzyć się z tajemnicą, która kryje się za sekretem małych dziewczynek…

JAYNE ANN KRENTZ to jedna z ulubionych autorek świata. Jej bestsellery wydano w 35 milionach egzemplarzy. Są tłumaczone na 33 języki. Wszystkie jej książki są na szczycie list bestsellerów „New York Timesa”. Jayne Ann Krentz tworzy emocjonujące, zmysłowe powieści obyczajowe i wypełnia je napięciem godnym thrillera psychologicznego. Pod pseudonimem Amanda Quick pisze romanse historyczne.

„Tajemnica, zwroty akcji i gorąca namiętność w emocjonującej love story mistrzyni romantycznego suspensu”. „Kirkus Reviews”


Książka wydana w serii Wielkie Litery – w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.

Amber Wielkie Litery
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-241-7291-7

Tytuł oryginalny: Secret Sisters

Liczba stron: 320

Cena detaliczna: 45,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...